Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Oczko wodne

Chcąc mieć pewność, że założony sztuczny zbiornik wodny w przydomowym ogrodzie będzie ładnie się prezentował, warto sięgnąć po dostępne w tej kategorii naszego sklepu akcesoria do oczka wodnego. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne środki skutecznie zwalczające glony nitkowate oraz inne rodzaje glonów, które stosowane zgodnie z instrukcją są nieszkodliwe dla ryb i roślin wodnych, a także preparaty eliminujące tzw. zakwit wody, czyli efekt zielonej wody, usuwając z niej fosforany i pomagając zachować jej odpowiednią przejrzystość.

Nasza oferta obejmuje również duży wybór wysokiej jakości pomp fontannowych, charakteryzujących się nie tylko wyjątkowo prostą obsługą, ale także niskim zużyciem energii, wysoką wydajnością przy małych rozmiarach oraz płynną regulacją, idealnie sprawdzając się do zasilania niedużych kaskad, figurek, obiektów wodnych itp. Dopełnieniem naszego asortymentu są halogeny do oczek wodnych, sita do czyszczenia stawów, pokarm dla ryb, a także zestawy filtracyjne gwarantujące filtrację mechaniczną i biologiczną.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE