Papryka

Interesują Cię nasiona papryki czerwonej, żółtej, półostrej lub ostrej? Jesteś więc w dobrym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz kilka odmian papryki, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy i hodowców. Owoce papryki to dodatek sałatek, baza przetworów i dań. Wybierz nasze wyselekcjonowane nasiona!

Sklep ogrodniczy online Florexpol proponuje wiele gatunków warzyw i ziół, a papryka z nasion to jedna z opcji cieszących się dużym zainteresowaniem kupujących. Szukasz nasion papryki gruntowej? Marzą Ci się nasiona papryczek chili, których ostrość dostosujesz do różnych preferencji? Uprawa wczesnych odmian, wysoka jakość nasion, możliwość bezpośredniego spożycia i smaczne oraz zdrowe owoce to duże zalety skorzystania z naszego asortymentu. Sprawdź ofertę!

Nasiona papryki ostrej, półostrej i łagodnej

W naszym sklepie z nasionami otrzymasz ciekawe odmiany, które charakteryzuje ostry, półostry czy słodki smak. Szeroki wybór nasion papryczek pozwala każdemu znaleźć to, czego poszukuje. Polecamy na przykład nasiona papryki czerwonej odmiany Roberta F1. Uprawia się ją na odkrytym gruncie, jest to bardzo wczesna odmiana, która daje duże i soczyste owoce. W nieogrzewanych tunelach lepsza będzie papryka Trapez, która poradzi sobie nawet przy niższych temperaturach. 

Popularne są nasiona ostrych papryk, takich odmian jak papryka Habanero Red. Jest łatwa w uprawie, gdyż można sadzić ją nawet w doniczkach. Odmiana ta jest plenna i prosta w pielęgnacji, idealna nawet dla początkujących ogrodników. Z kolei papryka półostra Rokita wyróżnia się podłużnymi owocami, nie wymaga podpór i nada się i do gruntu i do tuneli. Wykonuje się z niej przetwory i można spożywać ją bezpośrednio.

Kiełki papryki i inne nasiona w naszym sklepie internetowym

Papryka słodka w nasionach to też świetny sposób na przygotowanie kiełków papryki, które są świetnym dodatkiem wielu dań i kanapek.  W naszym sklepie znajdziesz też kiełki rzodkiewki. Zainteresowanym polecamy nasiona warzyw egzotycznych, a także nasiona cebuli, nasiona ogórków, nasiona pomidorów, nasiona sałaty, czy nasiona ziół.

Chcesz spróbować czegoś prostego w uprawie? Wybierz nasiona warzyw na taśmie, które ułatwią wysiew i uprawę. 

Aktywne filtry