zamknij

Dostępność

Cena

  • 36,00 zł - 44,00 zł

Stanowisko

Termin wysyłki

Drzewka owocowe

Drzewka owocowe w ogrodzie to marzenie wielu osób. Nie tylko pięknie wyglądają, kiedy kwitną, zapewniają cień, to jeszcze dostarczają pyszne, ekologiczne i zdrowe owoce. Aby samodzielnie wyhodować niskopienne drzewa owocowe, należy przede wszystkim postawić na dobrej jakości sadzonki, których nie brakuje w ofercie Florexpol. Jako sklep ogrodniczy online zapewniamy, że pochodzą one od godnych zaufania szkółkarzy i świetnie odnajdują się w polskim klimacie. 

Drzewka owocowe – wiele gatunków i odmian 

W naszym sklepie oferujemy zarówno najpopularniejsze, jak i rzadkie sadzonki drzew owocowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno początkujący ogrodnik, jak i poszukiwacz nowych odmian. 

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się drzewka owocowe do ogrodu starych odmian, takie jak jabłonie niskopienne, śliwy, czereśnie, czy też sadzonki wiśni. Klienci wymagający, z niewielkim terenem, z pewnością docenią dostępność niskich i miniaturowych drzewek owocowych na działkę. Niektóre odmiany można nawet sadzić do dużych donic! Nie zajmują dużo miejsca i są przy tym łatwe w uprawie. 

Wysoka jakość drzew owocowych 

W Florexpol nie idziemy na kompromisy, jeżeli chodzi o jakość. Drzewa owocowe – sadzonki pochodzą od znanych szkółek. Zanim trafiły do sprzedaży uprawiane były w oparciu o duże doświadczenie oraz w odpowiednich warunkach. Ma się zatem pewność, że są zdrowe i przygotowane do zasadzenia w gruncie. Sprzedaż drzewek owocowych jest sezonowa. Zanim trafią do nowych właścicieli otaczane są należytą opieką. Przed wysyłką są starannie zabezpieczane. 

Jako sklep z nasionami oferujemy niskie, duże, rozłożyste, czy też kolumnowe sadzonki drzewek owocowych w przystępnych cenach. Informacji na temat konkretnego gatunku należy szukać w opisie. 

Sprawdź także:

Aktywne filtry

Kod: 70-387

Jabłoń Ligol

1 szt.
36,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 70-223

Śliwa Bluefree

1 szt.
40,80 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 70-327

Czereśnia Regina

1 szt.
40,80 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK