zamknij

Dostępność

Cena

  • 25,00 zł - 105,00 zł

Nożyce do trawy

Nożyce do trawy to niezastąpione narzędzie każdego ogrodnika, który ceni precyzję i dokładność w pielęgnowaniu działki. Warto poznać ich różnorodność i zalety – wiedza ta sprawi, że ogrodowe prace staną się pasją, a efekty przerosną najśmielsze oczekiwania. Nożyce do trawy odgrywają kluczową rolę w dbaniu o przestrzeń wokół domu.

Zalety ręcznych nożyc do trawy

Ręczne nożyce do trawy to gwarancja precyzyjnego i szybkiego cięcia. Pozwolą utrzymać zielony dywan na działce w nienagannym stanie przez cały rok. Są lekkie, dzięki czemu idealne do cięcia trawy w trudno dostępnych miejscach, w których nie sprawdziłby się kosiarka. Dzięki nim z łatwością utworzysz estetyczne krawędzie trawnika, czy przytniesz trawy ozdobne, które są wrażliwe na niewłaściwe cięcie.

Różne typy nożyc do trawy

Posiadamy różne typy nożyc do traw ozdobnych i trawników, by dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego ogrodnika. Dzięki informacjom zawartym w opisie każdej oferty możesz porównać produkty, które Cię interesują i wybrać te najlepsze. Mamy w swojej ofercie nożyce do cięcia trawy od topowych producentów jak Fiskars czy Greenmill. Możemy zaoferować ręczne narzędzia o różnej specyfikacji.

  • - Rozmiar ostrza – znajdziesz u nas nożyczki do trawy z ostrzem o długości od 13 do nawet ponad 20 centymetrów. Możesz dopasować rozmiar do swoich potrzeb.

  • - Przeznaczenie – oferujemy klasyczne nożyce do traw ozdobnych, trawnika, krzewów, jak i te do żywopłotów. W naszej ofercie mamy pokaźny asortyment narzędzi do wyboru.

  • - Uchwyt – nożyce do trawnika mogą być dwu- lub jednoręczne. Mogą z nich korzystać osoby lewo i prawo ręczne. Wybierz to, z czym jest wygodniej.

  • - Materiał rączki – wykonane są z materiałów antypoślizgowych lub z powłoką SoftGrip™. Umożliwiają pracę przez długi czas, podczas której nożyce do trawnika nie wysuwają się z dłoni.

  • - Materiał ostrza – najczęściej nożyce do krawędzi trawnika wykonane są z wysokogatunkowej stali hartowanej, która jest odporna na korozje oraz bardzo trudno ją ukruszyć. Dodatkowo ostrza z tego tworzywa zachowują trwałość krawędzi tnących przez długi czas bez ponownego ostrzenia.

Tworzenie przestrzeni z nożycami do trawy

Ogród jest jak własne, prywatne dzieło sztuki. To miejsce, gdzie możesz wyrazić swoją kreatywność i zapał do natury. Dlatego warto zadbać o to, aby każdy element – od trawnika, przez kwiaty, aż po żywopłot – był starannie przycięty i pielęgnowany. Sprawdź nasz asortyment ogrodowy, by uzupełnić produkty do pielęgnacji Twojej przestrzeni. Znajdziesz tam między innymi nawozy, dzięki którym roślinność będzie wyglądała lepiej niż dotychczas.

Skompletuj swoje ogrodnicze narzędzia

Nożyce do trawy to podstawowe narzędzie, które powinno znaleźć się w arsenale każdego ogrodnika. Nasz sklep ogrodniczy online oferuje jednak dużo więcej przydatnych narzędzi. Przyjrzyj się innym produktom na naszej stronie i skompletuj swój niepowtarzany zestaw do pielęgnacji ogrodu

Aktywne filtry