Tulipany

asortyment-sezonowy-jesien.jpg

Poza nasionami warzyw i owoców nasz sklep ogrodniczy online oferuje także cebulki tulipanów oraz duży wybór bulw i kłączy (polskie, a także holenderskie). Znajdujące się w tej kategorii tulipany, to jedne z najpopularniejszych roślin kwitnących wiosną, należące do rodziny liliowatych. Bardzo chętnie są sadzone w przydomowych ogródkach. Swoją popularność zawdzięczają prawdopodobnie temu, że nie należą do gatunków zbyt wymagających, a z ich uprawą powinien sobie poradzić każdy, nawet początkujący ogrodnik. Polecamy najtańsze, wysokiej jakości cebulki tulipanów w wielu odmianach.

Wybierz odpowiednią odmianę cebulki tulipana 

Tulipany - cebulki kwiatowe wielu odmian pozwalają pięknie ukwiecić rabaty i przyozdobić ścieżki. Jako sklep z nasionami szczególnie polecamy:

  • - cebule tulipanów typu Alibi - charakteryzującą się satynowo gładkimi kwiatami, mieniącymi się całym wachlarzem liliowych i lawendowych odcieni,
  • - sadzonki tulipanów typu Boston - przyciągają spojrzenia ciekawym zestawieniem kolorów,
  • - cebulki Royal Ten - odmiana ceniona przede wszystkim za piękne, duże, wyraziste kwiaty.

Nasza oferta obejmuje także bulwy tulipanów strzępiastych, wywołujące ogromną sensację w świecie hodowców tych roślin. Dużą popularnością cieszą się także wieloletnie sadzonki tulipanów białych, czarnych oraz botanicznych. Ich sprzedaż jest bardzo wysoka w każdym roku. Polecamy także najpopularniejsze na terenie Polski drzewka i krzewy owocowe oraz rośliny ozdobne, które dobrze radzą sobie w naszym klimacie. 

Aktywne filtry