Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Tulipany

asortyment-sezonowy-jesien.jpg

Poza nasionami warzyw i owoców w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór bulw, cebul oraz kłączy zarówno produkcji polskiej, jak i holenderskiej. Wśród nich znajdują się między innymi tulipany, które proponujemy w tej kategorii. To jedne z najpopularniejszych roślin kwitnących wiosną, należące do rodziny liliowatych, które bardzo chętnie są sadzone w przydomowych ogródkach. Swoją popularność zawdzięczają prawdopodobnie temu, że nie należą do gatunków zbyt wymagających, a z ich uprawą powinien sobie poradzić każdy, nawet początkujący hodowca.

W naszym asortymencie znajduje się do wyboru wiele różnych odmian tulipanów. Wśród nich można znaleźć, chociażby odmianę Alibi, charakteryzującą się satynowo gładkimi kwiatami mieniącymi się całym wachlarzem liliowych i lawendowych odcieni, odmianę Boston przyciągający spojrzenia ciekawym zestawieniem kolorów, a także odmianę Royal Ten, która jest ceniona przede wszystkim za piękne, duże, wyraziste kwiaty. Nasza oferta obejmuje także bulwy tulipanów strzępiastych, wywołujące ogromną sensację w świecie hodowców tych roślin.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie


 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE