Huśtawki

Huśtawki dla dzieci obecne są w praktycznie każdym ogrodzie – zapewniają świetną zabawę najmłodszym, a do tego są ulubionym miejscem odpoczynku. Nasz sklep ogrodniczy online przygotował wyjątkową ofertę, w której znajdują się wykonane z wytrzymałych materiałów huśtawki ogrodowe dla dzieci, nastolatków, ale i rodziców, którzy mogą na nich siedzieć i spoglądać na bawiące się pociechy. Duży wybór modeli i przystępne ceny sprawiają, że każdy znajdzie idealne dla siebie huśtawki.

Huśtawki dla dzieci typu bocianie gniazdo

Bez wątpienia huśtawki bocianie gniazdo dla dzieci opanowały rynek, skradły serca wielu użytkowników i daleko zostawiły za sobą klasyczne modele. Dlaczego tak bardzo uwielbiają je najmłodsi oraz dorośli? Przede wszystkim:

  • -  huśtawka ogrodowa dla dzieci typu bocianie gniazdo może być używana na kilka sposobów. Oferujemy modele o średnicy 90, 100, 110 cm. Taka huśtawka do ogrodu ma przeważnie udźwig do 180 kg. Można to zweryfikować, zaglądając do specyfikacji produktu,
  • - są bardzo uniwersalne. Przy odpowiednim montażu fotel/huśtawka bocianie gniazdo może zawisnąć na balkonie, tarasie, koło domu, a nawet w pokoju dziecka,
  • - dostępne są w dwóch podstawowych modelach. Oferujemy zarówno plecioną huśtawkę ogrodową (odporną na deszcze), jak i huśtawki balkonowe i pokojowe z tekstylnym siedziskiem.

W szczególności polecamy huśtawki ogrodowe na wyprzedaży. Częste promocje pozwalają zaoszczędzić i nabyć produkt, z którego będą korzystać dzieci przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi produktami. Posiadamy wart uwagi asortyment ogrodowy, a w tym:

Aktywne filtry