Lilie

asortyment-sezonowy.jpg

Cebulki lilii cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Są to kwiaty, które w ostatnich latach zdecydowanie wróciły do łask ogrodników. Ich orientalny wygląd i różnorodne kwiatostany sprawiają, że są chętnie wybierane do wielu polskich ogrodów. 

Cebule lilii — zasadź pięknie i różnorodne kwiaty w swoim ogrodzie!

Jeśli marzą ci się lilie, cebule tych kwiatów znajdziesz u nas. Nasz sklep ogrodniczy online z pewnością zaskoczy Cię różnorodną ofertą. Nie zwlekaj i dodaj do swojego ogrodu egzotyczne akcenty, dzięki tym pięknie wyglądającym roślinom. 

Lilie to kwiaty, które występują na większej części półkuli północnej. Ze względu na swój wygląd mocno są kojarzone z Azją, gdyż w samych Chinach rośnie łącznie 55 z około 100 gatunków występujących na całym świecie. 

Sadzonki lilii — szeroka oferta odmian

Oferowane przez nasz sklep z nasionami cebulki lilii wyróżniają się naprawdę dużą różnorodnością. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować Ci różniące się kolorami, a nawet i nieco kształtem rośliny ozdobne, dzięki którym ogród zyska wiele unikalnego charakteru. 

W naszej ofercie znajdziesz różne nasiona kwiatów ogrodowych oraz cebule lilii azjatyckich, orientalnych, czy też bardzo urokliwych rodzajów trąbkowych, które należą do jednych z najbardziej nietypowych. 

Sklep internetowy florexpol — cebulki lilii na wyciągnięcie ręki!

Lilie - cebulki tych kwiatów są bardzo rozchwytywane. Należy pamiętać o tym, że ich jakość ma ogromny wpływ na to, jak okazała po wyrośnięciu będzie roślina. Na szczęście korzystając z naszej oferty, nie masz o co się martwić. Oferujemy zadbane i dobrze wypielęgnowane cebule lilii, które możesz zasadzić w swym ogrodzie i cieszyć się ich pięknym wyglądem. 

Przy sadzeniu pamiętaj oczywiście, że lilie mają dość szczególne wymagania. By móc zakwitnąć wymagają maksymalnie lekko zacienionego miejsca i żyznej gleby. Ponadto kwiaty, które wyrosną z cebulek, są dość wrażliwe na wiatr, więc trzeba je przed nim dobrze zabezpieczyć, by nie zniweczyć całej swojej ciężkiej pracy. Do tego w zależności od odmiany lilii sadzonki mogą wymagać innej częstotliwości podlewania, czy nawet gleby. 

Aktywne filtry