zamknij

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 50,00 zł

Okres kwitnienia

Okres kwitnienia

Stanowisko

Stanowisko

Wysokość rośliny

Wysokość rośliny

Krzewy owocowe

Krzewy owocowe

Prowadzimy wysyłkową sprzedaż sadzonek drzewek i krzewów owocowych oraz ozdobnych. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi plantatorami.

O drzewkach i krzewach owocowych oraz ozdobnych

Niewątpliwie oczkiem w głowie każdego właściciela ogródka są drzewka i krzewy, przede wszystkim owocowe, ale także te ozdobne. Mimo że najbardziej rzucają się w oczy wielobarwne, jaskrawe kwiaty, to przecież są one jedynie przemijającą ozdobą. Bez tła, jakie tworzą dla nich trawniki wraz z roślinami krzewiastymi i drzewiastymi byłyby jedynie krzyczącą w pustej przestrzeni pstrokacizną.

O tym, co dla ciała i żołądka - drzewka i krzewy owocowe

Pyszne owoce otrzymywane z osobiście uprawianych drzewek i krzewów owocowych to nie tylko raj dla podniebienia, ale i ogromna satysfakcja. Wszyscy wiemy, jaka ogromna różnica w smaku występuje pomiędzy ogródkowymi, własnoręcznie wyhodowanymi owocami, a tymi uprawianymi przemysłowo na wielkich plantacjach. Oczywiście te pierwsze są nieporównanie smaczniejsze. Sadzonki drzew i krzewów owocowych posiada w sprzedaży wysyłkowej nasz ogrodniczy sklep internetowy, a szeroka gama asortymentowa tych roślin sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Drzewka owocowe sadzi się na co najmniej kilka lat, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór miejsca, w którym je usytuujemy. Większość odmian preferuje dobrze nasłonecznione miejsca z żyzną glebą. Podobnie zresztą jest i z krzewami owocowymi. Jeśli chcemy mieć soczyste, smaczne owoce, to musimy te rośliny w większości przypadków sadzić w miejscach dobrze nasłonecznionych. Oferowane przez nas sadzonki drzew i krzewów owocowych są starannie dobierane przez nasz zespół ekspertów, a nasz sklep internetowy dba o to, aby docierały one do naszych klientów w jak najlepszej kondycji. Oprócz stałego asortymentu, w którym przykładowo możemy wymienić jabłonie, grusze, czereśnie, śliwy oraz jagody, maliny, porzeczki czy truskawki, co sezon wprowadzamy do sprzedaży nowe gatunki i odmiany. Z sadzonek drzew i krzewów owocowych kupowanych w naszym internetowym sklepie zawsze wyrastają zdrowe rośliny rodzące aromatyczne i smaczne owoce, doskonałe na konfitury, galaretki, soki, do bezpośredniej konsumpcji i mrożenia. Przepisy na owocowe przysmaki znajdą Państwo na naszym blogu.

O tym, co dla ducha - drzewka i krzewy ozdobne

Rośliny rodzące owoce mogą być ładne i dekoracyjne, to jednak artystyczne dusze wielu pokoleń ogrodników wyhodowały i nadal hodują specjalne drzewka i krzewy ozdobne, przeznaczone wyłącznie do upiększania naszego najbliższego otoczenia. Z kolei dobrym przykładem roślin, które łączą w sobie funkcje dekoracyjne i użytkowe są mini drzewka. Oczywiście tego rodzaju produktów nie mogło zabraknąć także w naszej placówce handlowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi berberysy, tuje, cyprysiki, jałowce, róże i wiele innych roślin ozdobnych, nie wyłączając mini drzewek.

Aktywne filtry

Kod: 70-564

Aronia Viking

1 szt.
17,70 zł 15,90 zł
  • Promocja