Krzewy owocowe

W Florexpol sprzedajemy krzewy owocowe oraz ozdobne, które wysyłamy do klientów na terenie całej Polski. Jako doświadczony sklep ogrodniczy online zapewniamy, że współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, krajowymi i zagranicznymi plantatorami. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że otrzyma zdrowe i przystosowane do rodzimych warunków klimatycznych krzewy owocowe do ogrodu.

Wyjątkowe krzewy owocowe

Niewątpliwie oczkiem w głowie każdego właściciela ogródka są sadzonki krzewów owocowych a także ozdobnych. Stanowią one piękne tło dla wielobarwnych kwiatów, rabat oraz trawników. Ekspansywne krzaczki owocowe pięknie pną się także po płocie, tworząc gęsty żywopłot – świetna pomysł dla osób, które przy okazji chcą zadbać o swoją prywatność. 

O tym, co dla ciała i żołądka – drzewka i krzewy owocowe

Jadalne krzewy owocowe na działce przynoszą sporo satysfakcji każdemu ogrodnikowi. Zwieńczeniem ciężkiej pracy, podlewania oraz nawożenia są pyszne owoce, które smakują dużo lepiej niż te kupione w markecie. Doceniają to zwłaszcza dzieci, które lubią sięgać po przysmaki prosto z krzaczka.

Krzewy owocowe – sadzonki, które posiadamy w asortymencie starannie zabezpieczane są przed wysyłką. Posiadamy wiele odmian, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Drzewka i krzewy owocowe sadzi się na co najmniej kilka lat, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór miejsca, w którym je zasadzimy. Przede wszystkim:

  • - w większości odmian owocowe krzewy preferują dobrze nasłonecznione miejsca oraz żyzną glebą. Jeżeli chodzi o cieniolubne krzewy owocowe, to na lekko zacienionym stanowisku powinny sobie poradzić niektóre odmiany porzeczki, czy też maliny, 
  • - rośliny wymagają odpowiedniego nawodnienia, o które trzeba zadbać zwłaszcza w gorące, suche dni.

Wyselekcjonowane krzewy owocowe

Klasyczne i rzadkie krzewy owocowe – sklep internetowy Florexpol obsługiwany jest przez specjalistów, którzy starannie dobierają ofertę i w oparciu o wiele parametrów selekcjonują sprzedawane gatunki roślin. W ten sposób jako klient zawsze masz pewność, że otrzymasz krzaki owocowe do ogrodu najlepszej jakości i w nienaruszonym stanie. 

W sprzedaży wysyłkowej dostępne są krzewy owocowe (pienne, do cienia lub na słońce, na pniu itd.) ze stałego asortymentu, w którym przykładowo możemy wymienić: krzewy jagodowe, malinowe, czy też truskawki. Nie lubimy monotonii, dlatego w każdym sezonie pojawiają się także nowe, ciekawe odmiany, których nie uświadczy się w marketach. Z naszych sadzonek krzewów owocowych zawsze wyrastają zdrowe rośliny, rodzące aromatyczne i smaczne owoce, doskonałe na konfitury, galaretki, soki, do bezpośredniej konsumpcji i mrożenia. Przepisy na owocowe przysmaki można znaleźć na naszym blogu. 

Wyjątkowe drzewka i krzewy ozdobne

Jako sklep z nasionami i roślinami sprzedajemy krzewy owocowe do przydomowych ogrodów oraz prywatnych sadów. Polecamy także warianty typowo dekoracyjne, przeznaczone wyłącznie do upiększania otoczenia.

Sprawdź także:

Aktywne filtry

Kod: 70-433

Agrest Invicta

1 szt.
17,50 zł
  • Nowość
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 70-714

Aronia Hugin

1 szt.
20,60 zł
  • Nowość
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 70-711

Winorośl Canadice

1 szt.
39,50 zł
  • Nowość
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 70-710

Winorośl Mars

1 szt.
39,50 zł
  • Nowość
  • Obecnie brak na stanie
BRAK