Kwiaty balkonowe

Wysyłkowa sprzedaż najpiękniejszych kwiatów balkonowych wszystkich gatunków. Sprzedajemy sadzonki, nasiona, donice, skrzynki, nawozy i inne akcesoria do uprawy i hodowli kwiatów.

Nasiona kwiatów balkonowych pozwolą Ci stworzyć namiastkę ogrodu na niewielkiej przestrzeni. Różnorodne, wielobarwne kwiaty na balkon z nasion przyciągają swym pięknem oczy niejednego przechodnia, co zazwyczaj napawa właściela słuszną dumą i satysfakcją. Najpopularniejszymi kwiatami balkonowymi są oczywiście pelargonie, begonie, fuksje i surfinie. Prawdziwi koneserzy sięgają jednak po mniej znane, acz nie mniej piękne gatunki, takie jak wilce, werbena, nasturcja, heliotrop czy gazania. Nasiona tych kwiatów to produkt, który jest przez nasz sklep ogrodniczy online oferowany w bardzo dużym asortymencie.

Kwiaty balkonowe wieloletnie i jednoroczne są łatwe w uprawie i pielęgnacji, jednak warto pamiętać o pewnych regułach obowiązujących przy ich hodowli. W zależności od tego, czy Twój balkon jest bardziej, czy mniej nasłoneczniony, należy wybrać stosownie do tego odpowiedni gatunek. Kwiaty balkonowe z nasion powinno się sadzić w donicach lub skrzynkach z otworami w dnach. Wymagają one częstego podlewania, szczególnie na południowej wystawie. Pamiętajmy, aby robić to rano lub wieczorem a nie w południe. Decydując się na zakup kwiatów balkonowych w sprzedaży wysyłkowej naszej firmy, warto zwrócić uwagę na długość ich okresu kwitnienia, wymagania dotyczące oświetlenia oraz odporność na mróz. Sklep z nasionami Florexpol do każdej torebki z nasionami i każdej rośliny dołącza instrukcję uprawy i pielęgnacji, dzięki której możesz swoim kwiatom stworzyć optymalne warunki ich hodowli. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy:

Aktywne filtry