Cena

Cena

  • 1,00 zł - 5,00 zł

Kolor

Kolor

Okres kwitnienia

Okres kwitnienia

Stanowisko

Stanowisko

Kwiaty cięte

Kwiaty cięte

Roślina miododajna

Roślina miododajna

Wysokość rośliny

Wysokość rośliny

Jadalne kwiaty

Jadalne kwiaty

Pachnące

Pachnące

Kwiaty balkonowe

Kwiaty balkonowe

Kwiaty balkonowe

Wysyłkowa sprzedaż najpiękniejszych kwiatów balkonowych wszystkich gatunków. Sprzedajemy sadzonki, nasiona, donice, skrzynki, nawozy i inne akcesoria do uprawy i hodowli kwiatów.

Najpiękniejsza ozdoba balkonu - kwiaty

Balkon dla niejednego mieszczucha stanowi namiastkę ogrodu. Różnorodne, wielobarwne kwiaty balkonowe przyciągają swym pięknem oczy niejednego przechodnia, co zazwyczaj napawa słuszną dumą i satysfakcją właściciela balkonu, loggii lub tarasu. Najpopularniejszymi kwiatami balkonowymi są oczywiście pelargonie, begonie, fuksje i surfinie. Balkonowi koneserzy sięgają również po mniej znane, acz nie mniej piękne odmiany, takie jak wilce, werbena, nasturcja, heliotrop czy gazania. Nasiona tych kwiatów to oczywiście produkt, który jest przez nasz sklep internetowy oferowany w bardzo dużym asortymencie.

Kwiaty balkonowe wieloletnie i jednoroczne są łatwe w uprawie i pielęgnacji, jednak warto pamiętać o pewnych regułach obowiązujących przy ich hodowli. W zależności od tego, czy nasz balkon jest bardziej, czy mniej nasłoneczniony, należy wybrać stosownie do tego odpowiedni gatunek. Kwiaty balkonowe powinno się sadzić w donicach lub skrzynkach z otworami w dnach. Wymagają one częstego podlewania, szczególnie na południowej wystawie. Pamiętajmy, aby robić to rano lub wieczorem, nie w południe. Decydując się na zakup nasion kwiatów balkonowych, zarówno wieloletnich, jak i jednorocznych w sklepie internetowym naszej firmy, warto zwrócić uwagę na długość ich okresu kwitnienia, wymagania dotyczące oświetlenia oraz odporność na mróz.

W ofercie sklepu Florexpol znaleźć można wzniesione, jak i wiszące kwiaty balkonowe. Do każdej torebki z nasionami lub każdej rośliny dołączona jest instrukcja uprawy i pielęgnacji, dzięki której możemy swoim kwiatom stworzyć optymalne warunki ich hodowli. Nie ulega wątpliwości, że wśród wiszących kwiatów balkonowych najpopularniejsze są pelargonie, jednakże miłośnicy balkonowych kompozycji mogą eksperymentować z dowolnymi układami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład wiszące kwiaty balkonowe były wymieszane z innymi odmianami w tej samej donicy lub skrzynce.

Aktywne filtry

Kod: 00-836

4,20 zł
Kod: 01-188

1,50 zł
Kod: 01-189

3,20 zł
Kod: 00-239

2,10 zł
Kod: 01-172

1,60 zł
Kod: 00-251

2,20 zł
Kod: 01-170

1,70 zł
Kod: 01-171

3,50 zł
Kod: 01-028

2,40 zł
Kod: 01-131

2,40 zł
Kod: 00-877

1,80 zł
Kod: 00-878

2,30 zł