Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Rośliny owocowe

produktów na stronie

 • Krzewy i drzewka owocowe

  drzewka i krzewy owocoweProwadzimy wysyłkową sprzedaż sadzonek drzewek i krzewów owocowych oraz ozdobnych. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi plantatorami.

  O drzewkach i krzewach owocowych oraz ozdobnych

  Niewątpliwie oczkiem w głowie każdego właściciela ogródka są drzewka i krzewy, przede wszystkim owocowe, ale także te ozdobne. Mimo że najbardziej rzucają się w oczy wielobarwne, jaskrawe kwiaty, to przecież są one jedynie przemijającą ozdobą. Bez tła, jakie tworzą dla nich trawniki wraz z roślinami krzewiastymi i drzewiastymi byłyby jedynie krzyczącą w pustej przestrzeni pstrokacizną.

  O tym, co dla ciała i żołądka - drzewka i krzewy owocowe

  Pyszne owoce otrzymywane z osobiście uprawianych drzewek i krzewów owocowych to nie tylko raj dla podniebienia, ale i ogromna satysfakcja. Wszyscy wiemy, jaka ogromna różnica w smaku występuje pomiędzy ogródkowymi, własnoręcznie wyhodowanymi owocami, a tymi uprawianymi przemysłowo na wielkich plantacjach. Oczywiście te pierwsze są nieporównanie smaczniejsze. Sadzonki drzewkrzewów owocowych posiada w sprzedaży wysyłkowej nasz ogrodniczy sklep internetowy, a szeroka gama asortymentowa tych roślin sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Drzewka owocowe sadzi się na co najmniej kilka lat, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór miejsca, w którym je usytuujemy. Większość odmian preferuje dobrze nasłonecznione miejsca z żyzną glebą. Podobnie zresztą jest i z krzewami owocowymi. Jeśli chcemy mieć soczyste, smaczne owoce, to musimy te rośliny w większości przypadków sadzić w miejscach dobrze nasłonecznionych. Oferowane przez nas sadzonki drzewkrzewów owocowych są starannie dobierane przez nasz zespół ekspertów, a nasz sklep internetowy dba o to, aby docierały one do naszych klientów w jak najlepszej kondycji. Oprócz stałego asortymentu, w którym przykładowo możemy wymienić jabłonie, grusze, czereśnie, śliwy oraz jagody, maliny, porzeczki czy truskawki, co sezon wprowadzamy do sprzedaży nowe gatunki i odmiany. Z sadzonek drzew i krzewów owocowych kupowanych w naszym internetowym sklepie zawsze wyrastają zdrowe rośliny rodzące aromatyczne i smaczne owoce, doskonałe na konfitury, galaretki, soki, do bezpośredniej konsumpcji i mrożenia. Przepisy na owocowe przysmaki znajdą Państwo na naszym blogu.

  O tym, co dla ducha - drzewka i krzewy ozdobne

  krzewy ozdobneRośliny rodzące owoce mogą być ładne i dekoracyjne, to jednak artystyczne dusze wielu pokoleń ogrodników wyhodowały i nadal hodują specjalne drzewka i krzewy ozdobne, przeznaczone wyłącznie do upiększania naszego najbliższego otoczenia. Z kolei dobrym przykładem roślin, które łączą w sobie funkcje dekoracyjne i użytkowe są mini drzewka. Oczywiście tego rodzaju produktów nie mogło zabraknąć także w naszej placówce handlowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi berberysy, tuje, cyprysiki, jałowce, róże i wiele innych roślin ozdobnych, nie wyłączając mini drzewek.

 • Mini drzewka owocowe

  Sprzedajemy różnorodne gatunki mini drzewek owocowych, sprawiając naszym klientom radość. Dysponujemy wyłącznie roślinami wyhodowanymi na najlepszych plantacjach.

  Małe jest piękne - mini drzewka owocowe

  Ogrodniczym przebojem ostatnich lat są miniaturowe drzewa, wśród nich mini drzewka owocowe, a także ozdobne. O ile wśród roślin ozdobnych takie drzewne miniaturki znane są od dawna (można tu przywołać jako przykład drzewka bonsai), to owocowi przedstawiciele takich drzew pojawili się w uprawie stosunkowo niedawno. Są to zazwyczaj wolno rosnące odmiany roślin, idealne dla posiadaczy małych ogrodów, balkonów i tarasów. Trzeba przyznać, że miejsca z rosnącymi tam mini drzewkami obok niewielkich krzewów owocowych wyglądają niezwykle ciekawie. Skoro sprzedajemy sadzonki zwyczajnych drzew owocowych, to nie może brakować na naszych półkach również mini drzewek, jako że działalność naszego sklepu internetowego nie poprzestaje wyłącznie na branżowej tradycji. Firma Florexpol jest otwarta na wszelkiego rodzaju nowinki. Sadzenie drzewek owocowych w wersji mini, nawet jeśli obok będą rosły dodatkowo krzewy owocowe, daje spore oszczędności miejsca w ogródkach, na balkonach lub tarasach, gdyż mogą one być rozlokowane blisko siebie. Nasi eksperci zajmujący się doborem sadzonek drzew i krzewów owocowych z najlepszych plantacji sprawiają, że nasz sklep internetowy oferuje towar wyłącznie najwyższej jakości.PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8.00 do 17.00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Zapraszamy również do naszego Centrum Ogrodniczego w Dębówce k. Lublina

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 15.00