Fasola

Nasiona fasoli powinny być dobrze wyselekcjonowane, aby dały bogate zbiory. Coraz więcej osób znajduje pozytywne aspekty przy uprawie roślin strączkowych, dlatego jeśli szukasz nasion fasoli szparagowej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasiona fasoli dostępne w naszym sklepie 

Sklep z nasionami, który prowadzimy od lat, posiada w ofercie sadzonki i nasiona różnych rodzajów i gatunków warzyw i owoców. Nasiona fasoli zawierają wyselekcjonowane jednostki, które po wysianiu szybko kiełkują, dając bogate plony na polach, działkach czy nawet balkonach.

Do najbardziej popularnej odmiany należą nasiona fasoli strączkowej. Tutaj możemy polecić między innymi Hilds Neckarkonigin, Jagusia, Scuba czy Ferrari. Wszystkie te gatunki to odmiany fasoli zielonej. W przypadku żółtej wersji proponujemy Złotą Saxa, Sonesta, Maxidor lub Tytania, która charakteryzuje się płaską budową.

Sklep ogrodniczy online to miejsce, gdzie można kupić także inne nasiona, w tym:

Wartości odżywcze fasoli – dlaczego warto je uprawiać i jeść?

Dlaczego warto inwestować w nasiona fasoli? Zarówno fasola tyczna, jak i fasola szparagowa to bogate źródła witaminy C, A, K oraz z grupy B. Posiadają także dużo magnezu, żelaza, wapnia i potasu. Jedząc je można wzmocnić odporność i dostarczyć organizmowi także dużo białka. Polecane są przy diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Polecamy także różnego rodzaju nasiona ziół, które przydają się do przygotowania pysznych potraw między innymi z dodatkiem fasoli czy grochu:

Aktywne filtry

Kod: 03-004

Fasola Jagusia

4,60 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK