Do iglaków

W tej kategorii można znaleźć nawozy do iglaków znanych producentów, takich jak Agrecol, Substral, czy też Sumin. Dostępne są w opakowaniach o różnej pojemność, dlatego też łatwo znaleźć produkt, odpowiadający potrzebom każdego szczęśliwego posiadacza ogródka, czy też działki. Nawozy – iglaki to rośliny, o które należy dbać ze szczególną uwagą. Właśnie dlatego, przed złożeniem zamówienia, zachęcamy do zapoznania się z opisem każdego produktu, gdzie przedstawione zostały jego właściwości. Każdorazowo, podczas używania, należy także stosować się do zaleceń z etykiety. 

Nawozy do iglaków od sprawdzonych producentów

Czy warto inwestować w najlepsze nawozy do iglaków na wiosnę i jesień? Jak najbardziej. Iglaki to rośliny bardzo często i chętnie sadzone w ogródkach działkowych oraz przydomowych. Mogą one pełnić zarówno funkcje ozdobne, jak i osłaniające, tworząc szpalery żywopłotów. Pomimo że większość z nich utrzymuje igliwie przez cały rok, to nie są one tak odporne na niekorzystne warunki, jak rośliny liściaste i nierzadko wymagają wspomagania, więc często przy ich uprawie wykorzystuje się specjalne nawozy jesienne do iglaków, a czasem tylko nawozy uniwersalne.

Jako sklep ogrodniczy online oferujemy różne rodzaje produktów, a w tym: nawóz pod iglaki przeciw brązowieniu igieł, czy też długodziałające nawozy do tui oraz cyprysów

Skuteczne nawozy pod iglaki

Często wspomaganie drzew i krzewów nawozami pod iglaki (w płynie lub granulacie) jest wystarczająco skuteczne i przynosi pożądane efekty. Takim nawozem jest, na przykład, dostępny w naszym sklepie Substral Magiczna Siła, zapobiegający żółknięciu zarówno igieł, jak i liści. Niemniej najlepsze efekty osiąga się przy uprawie tych roślin, stosując specjalnie im dedykowane produkty. Nawozy do iglaków przeciw brązowieniu igieł to jedna z wielu propozycji. Niektóre nawozy likwidują chorobotwórcze skutki wywoływane przez chlorozę, pozwalają uzyskiwać intensywny żywo-zielony kolor igliwia, wzmacniają system korzeniowy, a także przyspieszają jego rozwój. Pamiętać warto, że tak jak lekarstwa dla ludzi, tak wiosenne i jesienne nawozy należy stosować z umiarem, kierując się umieszczonymi na ich opakowaniach instrukcjami. Na półkach z nawozami w naszym sklepie z pewnością znajdą 

Jako sklep z nasionami polecamy nie tylko nawozy jesienne do tui i iglaków, ale i nawozy do roślin innych gatunków, a w tym kwiatów, owoców, czy też trawników. W naszym asortymencie znalazło się również miejsce na:

Aktywne filtry