Arbuzy

W tej kategorii można znaleźć nasiona arbuza. Zapewne wielu naszych klientów wie, że ich uprawa nie należy do najłatwiejszych. Właśnie dlatego, jako sklep ogrodniczy online zadbaliśmy, aby w ofercie znalazły się odmiany przystosowane do polskich warunków klimatycznych. Dzięki temu ma się pewność, że nasiona arbuza szybko wzejdą i będą łatwe w uprawie. Pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się dużym uznaniem na rynku.

Nasiona arbuzów – duży wybór

Arbuz – nasiona widoczne w ofercie zostały starannie wyselekcjonowane. Są nie tylko łatwe w uprawie, ale i odporne na różne choroby, o czym można przeczytać na opakowaniach. Oferowane przez nasz sklep z nasionami odmiany świetnie zniosą rodzinne warunki atmosferyczne. Wśród najpopularniejszych odmian należy wymienić:

  • - nasiona arbuz Rosario f1 – arbuzy są soczyste i charakteryzują się ciemną skórką z podłużnym prążkowaniem. Jest to świetna odmiana gruntowa, która nie wymaga foliowej osłony. Nic więc dziwnego, że zamówienia na nasiona arbuza, sklep nasz przyjmuje od właścicieli przydomowych ogródków, 
  • - nasiona mini arbuza do gruntu – dorodny arbuz po wyrośnięciu ma soczysty, czerwony miąższ, 
  • - nasiona arbuza bezpestkowego w korzystnej cenie. 

Nasiona arbuzów – sklep internetowy Florexpol oferuje odmiany, które do odpowiedniego wzrostu wymagają żyznej gleby i obfitego podlewania. Zahartowaną rozsadę należy wysadzać do gruntu, najlepiej na przełomie maja oraz czerwca. Wybór odmiany nie jest łatwy, dlatego nasiona arbuzów dokładnie przedstawiliśmy w opisach. 

Nasiona arbuzów i nie tylko 

Najlepsze odmiany nasion arbuza to nie wszystko. Równie atrakcyjne dla właścicieli ogródków i plantacji okażą się:

Jako sklep zapewniamy atrakcyjne promocje, różnorodne, wysokiej jakości rośliny (ofertę uzupełniamy co sezon), szybką wysyłkę oraz wiele innych produktów. Zachęcamy do składania zamówień na nasiona arbuzów już dzisiaj.

Aktywne filtry