Do trawników

W tej kategorii każdy dumny właściciel zielonego ogrodu znajdzie nawóz do trawy, dzięki któremu zadba o gęsty, zielony dywan o intensywnej barwie. Nasz sklep ogrodniczy online w szczególności poleca produkty renomowanych producentów, w gronie których znalazły się następujące firmy: Substral, Agrecol, jak i Sumin. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. 

Skuteczny nawóz do trawy

Czy warto inwestować w wysokiej jakości, polecany przez profesjonalnych ogrodników nawóz na trawnik? Jak najbardziej! Osobie niezorientowanej mogłoby się wydawać, że dla utrzymania trawnika w dobrym stanie wystarczy regularne koszenie, podlewanie i czasem zasilenie trawy jakimś nawozem uniwersalnym. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcemy mieć piękny, miły dla oka trawnik, to musimy mu poświęcać bardzo dużo czasu i pracy. Cena za nawóz do trawników nie jest zbyt wygórowana. Trawa, tak jak i inne rośliny, czasem choruje, jest atakowana przez szkodniki czy chwasty, a także palona przez długotrwałe susze. 

Najskuteczniejszy sposób wspomagania trawy to zasilanie jej specjalnymi, wiosennymi i jesiennymi nawozami do trawy, gdyż te uniwersalne w tym przypadku są mało skuteczne. Sklep z nasionami Florexpol pomaga utrzymać ogrodowy i każdy inny trawnikowy areał, a zakupy dokonywane online to bardzo wygodna forma zaopatrywania się w nawóz do trawników. 

Profesjonalny nawóz do trawników

Wszyscy zawsze podziwiają słynne angielskie trawniki. Przy pewnym zaangażowaniu pracy i pieniędzy każdy może zamienić nawet najbardziej zaniedbany kawałek łąki w coś takiego. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni nawóz do trawników. W naszym sklepie znajdziesz:

  • - nawóz na trawę wzmacniający system korzeniowy,
  • - nawóz do trawy zagęszczający, dzięki któremu można zapomnieć o nieestetycznych dziurach i prześwitach,
  • - nawóz do traw ozdobnych, 
  • - jesienny i wiosenny nawóz do trawy eliminujący chwasty, likwidujący rośliny wielolistne czy usuwające mech. 

Odpowiedni nawóz do trawy, regularne koszenie i podlewanie to gwarancja, że do wyglądu naszych trawników nikt nie będzie miał żadnych zastrzeżeń, a my będziemy cieszyli się posiadaniem najpiękniejszego z możliwych tła dla naszych kwiatów, krzewów i innych roślin.

W naszej ofercie posiadamy także inne, specjalistyczne nawozy do roślin – kwiatów, owoców, konkretnych gatunków drzew i krzewów. Każdy zatem znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Polecamy także:

Aktywne filtry