zamknij

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 5,00 zł

Okres kwitnienia

Okres kwitnienia

Stanowisko

Stanowisko

Kwiaty cięte

Kwiaty cięte

Zimowanie

Zimowanie

Roślina miododajna

Roślina miododajna

Wysokość rośliny

Wysokość rośliny

Jadalne kwiaty

Jadalne kwiaty

Pachnące

Pachnące

Warzywa egzotyczne

Warzywa egzotyczne

Warzywa egzotyczne

W naszym kraju egzotyczne warzywa zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Stanowią ciekawe urozmaicenie dla rodzimych roślin ozdobnych. Nie tylko upiększają nasze mieszkania i oranżerie. Jadalne warzywa egzotyczne to także doskonały materiał kulinarny, dzięki któremu można poznawać nowe smaki. Jako sklep ogrodniczy online Florexpol oferujemy zarówno nasiona warzyw egzotycznych, jak i kwiatów. W naszym asortymencie nie brakuje różnorodnych odmian.

Dobre gatunkowo nasiona warzyw egzotycznych 

Z uwagi na wielkie zainteresowanie Polaków kuchniami innych narodów, nasz sklep z nasionami zadbał o to, aby w ofercie znalazły się przeróżne egzotyczne warzywa, które można uprawiać w swoim ogrodzie. Ich pielęgnacja nie jest trudna. Dzięki dorodnym plonom można gotować wyszukane potrawy, 

Oferujemy najpopularniejsze nasiona warzyw egzotycznych. Bardzo dużą popularnością cieszą się następujące propozycje: bakłażan etiopski, cukinia Tondo Chiaro di Nizza, fasolnik chiński, kiwano, miechunka pomidorowa, Amarylla, ogórek meksykański i wiele innych. Sprzedajemy nie tylko egzotyczne warzywa do zasiania. Nasiona kwiatów także są bardzo doceniane, gdyż upiększają otoczenie. 

Nasiona egzotycznych warzyw (np. korzeniowe, liściowe, czy też cebulowe) to rozbudowana grupa produktów, Oprócz nich polecamy także:

Aktywne filtry