Florexpol centrum ogrodnicze sklep on line

Florexpol jest wiodącą firmą wysyłkową roślin na terenie Polski. Od ponad 30 lat dzielimy się z naszymi Klientami naszą pasją, doświadczeniem i miłością do roślin.

Zajmujemy się dystrybucją cebul kwiatowych, nasion, nawozów, środków ochrony roślin i artykułów ogrodniczych. W ciągu roku wydajemy trzy katalogi z ofertą sprzedaży wysyłkowej. W swojej ofercie posiadamy rośliny znane i lubiane oraz te rzadziej spotykane. Większość oferowanego przez nas asortymentu pochodzi od polskich producentów; jesteśmy również importerem asortymentu sprowadzanego z najlepszych holenderskich szkółek.

O satysfakcję naszych Klientów dbamy przez ciągły rozwój:

  • Cały czas rozbudowujemy Biuro Obsługi Klienta, poprzez które wykwalifikowany zespół służy swoją wiedzą i pomocą w planowaniu zakupów odpowiednich roślin.
  • Poprzez obecność w mediach społecznościowych oraz naszego bloga dzielimy się naszą pasją i doświadczeniem z zakresu ogrodnictwa. Cały czas dokształcamy się i jesteśmy na bieżąco z trendami, a naszą wiedzą dzielimy z tysiącami naszych Klientów.
  • Przez okrągły rok pracujemy nad rozwijaniem naszej oferty. Pojawiamy się na targach i współpracujemy z dostawcami z całej Europy, aby dostarczyć naszym Klientom szeroki wybór produktów najwyższej jakości.
  • Korzystając z dofinansowania z Unii Europejskiej udoskonalamy nasze systemy informatyczne, aby przyspieszyć proces realizacji zamówień dla wszystkich miłośników ogrodnictwa.
florexpol-logo.png
Bogaty wybór roślin oraz akcesoriów ogrodniczych znajduje się również w naszym stacjonarnym Centrum Ogrodniczym w Dębówce k. Lublina (przy trasie Lublin-Warszawa). Na terenie Centrum znajduje się również ekspozycja urządzeń fitness marki HMS. Urządzenia te są również dostępne w naszym sklepie internetowym www.profitness.pl.Jako Florexpol Baseny i Sauny od ponad 20 lat jesteśmy także obecni na rynku basenowym z bogatą ofertą saun oraz basenów publicznych i prywatnych.

FlorexPol ProFitness

ig.pngue.png

Dotacje na Innowacje”

Inwestujemy w Waszą przyszłość”

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Tytuł Projektu: "Wdrożenie platformy współpracy i zarządzania łańcuchem dostaw w sprzedaży wysyłkowej i hurtowej artykułów ogrodniczych "

Celem realizacji projektu, jest powstanie platformy B2B zbudowanej z pięciu systemów informatycznych , umożliwiającego nam stworzenie pomiędzy nami a naszymi partnerami biznesowymi: Partnerami Producentami/Dostawcami towarów - krajowymi i zagranicznymi, Partnerami Dostawcami Usług - krajowymi i zagranicznymi, Partnerami realizującymi dla nas Produkcję Kontraktową (zleconą), Partnerami Dystrybutorami naszych towarów – krajowymi (w tym sieciami) i zagranicznymi oraz Klientami – w bezpośrednimi kanale dystrybucji wysyłkowej - relacji umożliwiającej:

  1. Zautomatyzowanie komunikacji handlowej;

  2. Koordynację działań biznesowych pomiędzy naszymi przedsiębiorstwami;

  3. Zautomatyzowanie realizacji procesów biznesowych w naszym przedsiębiorstwie;

  4. Stworzenie wirtualnego przedsiębiorstwa. 

Projekt ma również na celu realizację działań związanych ze zmianami organizacyjnymi oraz realizowanymi procesami biznesowymi, powodujących, że staniemy się partnerem, dzięki któremu nasi kooperanci (dostawcy towarów, dostawcy usług, dystrybutorzy i producenci) będą mogli zoptymalizować koszty działalności oraz otrzymać informacje niezbędne w planowaniu i realizacji swoich procesów. W ramach pojęcia kolejnych działań realizacji Projektu B2B planujemy również stworzenie nowych procesów biznesowych oraz modyfikację aktualnych, umożliwiającą spełnienie wymagań i obsługę relacji usługowych.

Projekt zlokalizowany będzie w całości w oddziale firmy pod adresem Dębówka 17a, 20-050 Lublin.

 

Przydatne linki:

www.poig.gov.pl 
www.mrr.gov.pl
www.mac.gov.pl
www.parp.gov.pl