Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Nasiona

produktów na stronie


Nasiona kwiatów, warzyw, ziół – duży wybór

nasiona kwiatów i warzywDział „Nasiona” to najbardziej rozbudowany element oferty firmy Florexpol. Znaleźć tu można zarówno nasiona kwiatów, jak i ziół, warzyw, traw, a także nasiona na kiełki, zestawy do wysiewu nasion oraz nasiona na taśmie. Jesteśmy dystrybutorem wysokogatunkowych nasion, nadających się do uprawy w ogrodach, szklarniach, na balkonach i w mieszkaniach. Większość oferowanych przez nas produktów pochodzi od polskich, sprawdzonych producentów, dlatego nasi klienci mają gwarancję wysokiej jakości.

Nasiona kwiatów

Nasiona kwiatów stanowią najliczniejszą grupę w tym dziale. Znajdują się tu zarówno kwiaty jednoroczne, jak i wieloletnie. Ze względu na bogaty wybór odmian jako odrębną grupę wyróżniliśmy astry oraz kwiaty balkonowe. Astry, ze względu na obfitość kwiatów i łatwość pielęgnacji, stanowią wspaniałą ozdobę rabat ogrodowych czy balkonów. Sprawdzają się również jako kwiaty cięte. Nasiona kwiatów jednorocznych to z kolei m.in. aksamitki, chabry, cynie, słoneczniki, ostróżki czy maki. Z kwitnących roślin wieloletnich oferujemy m.in. jeżówkę, kocimiętkę, ostróżkę, sasankę czy złocień.

Nasiona warzyw

W dziale „Nasiona warzyw” znajdują się niezmiennie popularne pomidory, ogórki, marchewki, sałaty, pietruszki, dynie, a także nieco mnie znane, ale równie wartościowe: bakłażany, brokuły, jarmuż. Terminy siewu i sposób uprawy opisane są szczegółowo w instrukcji dołączanej do każdego produktu. Dla prawdziwych miłośników nowych smaków przygotowaliśmy nasiona warzyw egzotycznych, tj. oberżyna, miechunka pomidorowa czy ogórek meksykański.

Polecamy również nasiona ziół do uprawy w ogrodzie, na balkonie lub w mieszkaniu, oraz nasiona na kiełki – dostarczające cennych witamin i nadające się do wysiewu przez cały rok.

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8.00 do 17.00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Zapraszamy również do naszego Centrum Ogrodniczego w Dębówce k. Lublina

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 15.00
niedziela: 10.00-15.00