Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Nasiona

Nasiona

nasiona kwiatów i warzywSprzedaż wysyłkowa nasion kwiatów ozdobnych i warzyw. Dystrybuujemy nasiona roślin w tradycyjnych opakowaniach oraz nasiona na taśmie ulegającej rozpadowi w ziemi.

Dział nasienniczy

Dział z nasionami to największa i najobszerniejsza oferta, jaką proponuje swoim klientom nasz wysyłkowy sklep internetowy. Znaleźć tu można zarówno nasiona warzyw, jak i ziół, kwiatów, a także każdego gatunku trawy; bardzo ciekawą propozycją są nasionka na kiełki, zestawy do wysiewu oraz nasiona na taśmie. Dystrybuujemy wyłącznie wysokogatunkowe produkty, nadające się do uprawy w ogrodach, szklarniach, na balkonach i w mieszkaniach. Większość oferowanego przez nas towaru pochodzi od polskich, sprawdzonych producentów, co jest pewną gwarancją jego najwyższej jakości.

Nasiona kwiatów

Nasza najobszerniejsza i najpoważniejsza oferta w dziale nasion dotyczy kwiatów. Znajdują się tu zarówno nasiona kwiatów wieloletnich, czyli bylin, jak i jednorocznych. Ze względu na bogaty wybór odmian, jako odrębną grupę wyróżniliśmy astry oraz kwiaty balkonowe. Astry, ze względu na obfitość kwiatów i łatwość pielęgnacji, stanowią wspaniałą ozdobę rabat ogrodowych czy balkonów, a cięte pięknie prezentują się w mieszkaniach. Nasiona kwiatów jednorocznych to głównie aksamitki, chabry, cynie, słoneczniki, ostróżki czy maki. Wśród kwitnących roślin wieloletnich znajdziemy jeżówkę, kocimiętkę, ostróżkę, sasankę, złocień i inne.

Nasiona warzyw

Każdy sklep ogrodniczy, także ten internetowy, musi w swojej ofercie mieć nasiona warzyw takich chociażby jak pomidory, ogórki, marchewki, sałaty, pietruszki i dynie. Nasz sklep oczywiście te najpopularniejsze warzywa oferuje, ale także te nieco mniej znane, ale równie wartościowe, jak na przykład bakłażany, brokuły i jarmuż. Terminy siewu i sposób uprawy opisane są szczegółowo w instrukcji dołączanej do każdego produktu. Dla prawdziwych miłośników nowych smaków przygotowaliśmy nasiona warzyw egzotycznych, takich jak oberżyna, miechunka pomidorowa czy ogórek meksykański. Prawdziwym hitem są nasiona pomidorów czy innych warzyw na taśmie. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, eliminujące konieczność tzw. przerywania. Polecamy również wysiewane zioła nadające się do uprawy w ogrodzie, na balkonie lub w mieszkaniu, oraz nasionka na tak zwane kiełki – dostarczające cennych witamin i nadające się do wysiewu przez cały rok.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE