Astry

Astry - nasiona tej wyjątkowej rośliny cieszą się dużą popularnością. Nie bez powodu - kwiaty astrów to pokaz pokaźnej palet barw, które wybuchają wiosną lub jesienią (w zależności od gatunku). Nasz sklep ogrodniczy online poleca wiele wyjątkowych odmian. Nasiona astrów pochodzą od znanych producentów, którzy każdego roku dostarczają do nas produkty wysokiej jakości. Prowadzimy sprzedaż gatunków, które poradzą sobie w polskim klimacie. Poza nasionami astrów polecamy również nasiona kwiatów wieloletnich.

Wiele odmian astrów - nasiona

Prowadzony przez nas internetowy sklep z nasionami co sezon zmienia ofertę, która obfituje w klasyczne propozycje, jak i te bardziej unikalne. Dzięki temu w tej kategorii można znaleźć:

  • wysokie i niskie astry marcinki - nasiona wysiewa się na wiosnę. Większość gatunków jest jednoroczna. Marcinki kwiaty pięknie prezentują się jesienią. Przed wysianiem standardowo marcinki nasiona należy trzymać w suchym miejscu, 
  • michałki, kwiaty jesienne - są to bardzo popularne nasiona kwiatów ogrodowych,
  • nasiona kwiatów jednorocznych, a w tym astrów matsumoto, pomponowych, krallen, astrów chińskich igiełkowych i wiele innych.

Wysokie i niskie kwiaty ogrodowe astry są łatwe w uprawie. Oferujemy atrakcyjne ceny nasion marcinków i innych odmian. Oprócz nich w naszym sklepie można znaleźć:

Aktywne filtry