Nasiona na taśmie

Tradycyjny wysiew to już przeżytek. Obecnie klienci coraz chętniej zastępują klasyczne nasiona ziół i sięgają po nasiona warzyw na taśmie. Oczywiście co bardziej konserwatywni ogrodnicy mogą się z tym nie zgodzić - przyszłość jednak należy do tego innowacyjnego rozwiązania. Warzywa nasion na taśmie - co to jest i jak się tego używa? Są to dosłownie nasiona roślin umieszczone na specjalnego rodzaju taśmie, która jest biodegradowalna i ulega szybkiemu rozkładowi pod wpływem wody, a także różnych mikroorganizmów.

Nasiona warzyw na taśmie - zalety

W naszym sklepie internetowym nasiona warzyw na taśmie są bardzo proste w użyciu. Taśmę umieszcza się w dobrze zaprawionej, wilgotnej glebie na głębokości od 1 do 3 centymetrów w zależności od tego, czy jest to ziemia ciężka czy lekka. Dzięki tej technice:

  • - nasiona warzyw w taśmach precyzyjnie i szybko można umieścić w ziemi,
  • - sprzedawane przez nasz sklep ogrodniczy online nasiona warzyw na taśmie znajdują się w prawidłowych odstępach między sobą,
  • - umieszczone na takiej samej głębokości nasiona równomiernie wschodzą,
  • - nie trzeba przejmować się wieloma kwestiami. Np. stawiając na warzywa nasion na taśmie nie ma potrzeby samodzielnego robienia tak zwanej przerywki.

Nasiona warzyw w taśmach to raptem ułamek całej naszej oferty. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowinki, dlatego znajdziesz u nas szeroką paletę produktów. Nie zabrakło u nas, np. “klasycznych” propozycji, często spotykanych na polskich działkach. Polecamy dostępne w wielu gatunkach nasiona warzyw egzotycznych, buraków czerwonych, fasoli i grochu, dyni, kopru, czy też marchwi. Dużą popularnością wśród miłośników zdrowej diety cieszą cię także kiełki rzodkiewki, które są świetnym dodatkiem do wielu dań oraz przekąsek.

Nasiona warzyw na taśmie - poznaj wymagania przed zakupem

Gotowe od razu do sadzenia nasiona warzyw na taśmie są starannie opisane przez nasz sklep internetowy. W przygotowanych przez nas opisach zamieściliśmy podstawowe informacje i podaliśmy datę zbiorów. Nasz sklep z nasionami każdorazowo dzieli się taką wiedzą z klientami. Można to sprawdzić, przeglądając nasiona ogórków, cebuli, papryki, pietruszki, pomidorów, sałaty, czy też selera. Zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu regularnie, gdyż w każdym sezonie nasz asortyment się zmienia.

Aktywne filtry