Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Krokusy cebulki

asortyment-sezonowy-jesien.jpg

Niezwykle barwnymi i zarazem efektownymi kwiatami, które nierozerwalnie kojarzą się z nadchodzącą wiosną, są krokusy. Te wieloletnie rośliny z rodziny kosaćcowatych bardzo pięknie prezentują się w przydomowych ogrodach, nic więc dziwnego, że są tak chętnie wybierane przez ogrodników. Dzięki temu, że są stosunkowo łatwe w uprawie, są odpowiednie nawet dla początkujących osób. Zazwyczaj kwiaty te kojarzą nam się z wiosną, jednak chcąc zadbać o zróżnicowanie roślin w ogrodzie, możemy też sięgnąć po gatunki jesienne.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego oferujemy starannie wyselekcjonowane cebule krokusów, które doskonale sprawdzą się zarówno do naturalizacji trawnika, jak i do nasadzeń na rabatach. Wśród nich można znaleźć, chociażby cebulki Tommasiniego Barr's Purple, które cechują się wyjątkowo wczesnym kwitnieniem, odmianę Fuscotinctus, intrygującą ciekawą kolorystyką kwiatów, a także krokusy Prins Claus, charakteryzujące się atrakcyjnymi kwiatami w białym kolorze z fioletowym cieniowaniem.

Czytaj więcej...

Kolor  

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE