Krokusy cebulki

asortyment-sezonowy-jesien.jpg

Wielobarwne krokusy – cebulki tej roślin zawsze chętnie kupowane są przez doświadczonych ogrodników, jak i przez osoby zaczynające swoją przygodę z zielenią. Pięknie kwitną i nierozerwalnie kojarzą się z nadchodzącą wiosną. Jako sklep ogrodniczy online oferujemy wiele odmian krokusów. Są wieloletnie i wywodzą się z rodziny kosaćcowatych. Bardzo pięknie prezentują się w przydomowych ogrodach. Można zdecydować się na jeden gatunek, jak i postawić na sprawdzone mieszanki

Cebulki krokusów – najpopularniejsze odmiany

Krokus – cebulki kwiatowe tej rośliny są stosunkowo łatwe w uprawie, dzięki czemu każdy powinien sobie z nimi poradzić. Zazwyczaj kwiaty te kojarzą nam się z wiosną, jednak chcąc zadbać o zróżnicowanie roślin w ogrodzie, możemy też sięgnąć po jesienne cebulki krokusa. 

W tej kategorii naszego sklepu internetowego oferujemy starannie wyselekcjonowane cebulki krokusów, które doskonale sprawdzą się zarówno do naturalizacji trawnika, jak i do nasadzeń na rabatach. Wśród nich można znaleźć, chociażby:

  • - cebule krokusów Tommasiniego Barr's Purple – cechują się wyjątkowo wczesnym kwitnieniem,
  • - krokusy – cebule Fuscotinctus. Mają intrygująco ciekawą kolorystykę kwiatów, 
  • - krokusy typu Prins Claus, charakteryzujące się atrakcyjnymi kwiatami w białym kolorze z fioletowym cieniowaniem.

Krokusy i nie tylko 

Sadzonki krokusów warto umieścić na stanowiskach słonecznych. Dobrze czują się w glebie próchniczej, przepuszczalnej oraz wilgotnej. W naszym sklepie cena za cebulki krokusów jest bardzo korzystna, a ich wysoka sprzedaż świadczy tylko o popularności. 

Nasz sklep z nasionami oferuje także inne rośliny ozdobne oraz drzewka i krzewy owocowe, z pomocą których można stworzyć wymarzony, kolorowy ogród o każdej porze roku.  

Aktywne filtry