Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Czosnek ozdobny

asortyment-sezonowy-jesien.jpg

Czy wiesz, że istnieje wiele odmian czosnku, które można uprawiać w przydomowym ogrodzie, na balkonie lub tarasie? W tej kategorii naszego sklepu oferujemy szeroki wybór cebulek, które są przeznaczone do sadzenia głównie w okresie jesiennym, od końca września do listopada. Te wytrzymałe mrozoodporne rośliny najlepiej czują się w dobrze nasłonecznionych miejscach, nieco osłonięte od wiatru. Czosnki dorastają do ok. 50 – 150 cm i tworzą duże kwiatostany, wydając kwiaty o średnicy wynoszącej nawet do 30 cm.

W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim czosnek ozdobny mogący stanowić idealną propozycję dla wszystkich osób poszukujących mało wymagających roślin, które pięknie przyozdobią ogród po przekwitnięciu krokusów czy tulipanów. Nasz asortyment obejmuje, chociażby odmianę bułgarską, która charakteryzuje się dość nietypowymi, dwubarwnymi kwiatami, a także gatunek błękitny ze specyficznymi kulistymi kwiatostanami, doskonale nadający się na kwiat cięty, który szczególnie pięknie prezentuje się w grupach.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie


 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE