Cebule

Wystawiane wiosną przez nasz sklep ogrodniczy online nasiona cebuli cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. W Polsce sadzi się je praktycznie w każdym ogródku warzywnym. Samych odmian cebuli je wiele. Można je wykorzystać podczas przyrządzania większości potraw. Dużym uznaniem cieszy się także młoda cebula z nasion, z której pozyskuje się szczypior. Prowadzony przez nas sklep z nasionami poleca wiele typów cebuli. Optymalny czas wysiewu i wymagania pod względem uprawy, przedstawione zostały w opisach pojedynczych produktów. 

Różne odmiany nasion cebuli 

Cebula - nasiona tej rośliny są różnorodne, dlatego też stworzona przez nas oferta obfituje w wiele ciekawych propozycji, które są łatwe w uprawie i rozwijają silny system korzeniowy. Każdorazowo przed wysianiem, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie gleby. 

Chcąc posiadać dorodne cebule, nasiona należy wysiać w odpowiednim czasie. Do najbardziej popularnych odmian zaliczamy:

  • ● nasiona cebuli Bila, Ailsa Craig, Density, Karmen, Sopelek, Supra, Zebrune,
  • ● nasiona cebuli Wolska, White Lisbon, siedmiolatka,
  • ● cebule - nasiona odmian białych, czerwonych, 
  • ● mniej znane nasiona cebuli cukrowej, czy też cebuli dymki w atrakcyjnej cenie. 

Klienci, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań, mogą zdecydować się, np. na nasiona cebuli na taśmie

Nasiona cebuli - najlepsze odmiany 

Oferujemy korzystne ceny nasion cebuli. Jako profesjonalny sklep dopilnowaliśmy, aby wszystkie nasiona warzyw egzotycznych oraz tych najbardziej popularnych, pochodziły od sprawdzonych dostawców. Wybierając kolejne pozycje do oferty, kierujemy się najważniejszą zasadą: towar najwyższej jakości.

Cebula - nasiona przez nas oferowane dadzą dorodny i wysoki plon do spożycia. W zależności od gatunku cebule nadają się do długiego przechowywania lub do krótkiego przechowywania - należy zwrócić na to uwagę, podczas składania zamówienia.

Prowadzona przez nas sprzedaż nasion obejmuje również:

Aktywne filtry