Kanny

asortyment-sezonowy.jpg

Kanny sadzonki w Polsce znane częściej jako pacioreczniki ogrodowe to jedne z najbardziej okazałych kwiatów ozdobnych, które latem zapewniają nam piękne i kolorowe kwiaty. Sprawdź naszą ofertę, którą tworzą różnorodne sadzonki kanny

Cebule kanny — dodaj kolorytu swojemu ogrodowi

Szukasz sposobu na to, by do swojego ogrodu dodać rośliny o żywszych kolorach? Postaw na oferowane przez nasz sklep z nasionami cebule kann, czyli pacioreczników, które charakteryzują się bujnym i bardzo kolorowym kwiatostanem. 

Kwiaty kanny z pewnością szybko staną się ozdobą Twojego ogrodu. Oczywiście, jeśli odpowiednio o nie zadbasz i przygotujesz dla nich żyzny grunt oraz słoneczne stanowisko, na którym zostaną dobrze ochronione przed wiatrem. 

Sadzonki kanny — szeroki wybór

Jako sklep ogrodniczy online oferujemy szeroki wybór kann. Cebulki tych roślin pozwolą na uprawę pacioreczników nawet o bardzo jaskrawych barwach, które z pewnością pomogą w ożywieniu ogrodu i pozbyciu się z niego monotonii. 

Oferujemy takie odmiany, jak: Miss Oklahoma, Caballero, czy Brilliant. Cebulki kanny są więc dostępne w barwach, takich jak czerwień, czy też żółć. 

Jak sadzić i uprawiać kanny?

W naszym klimacie, jeśli chcemy uprawiać kanny, sadzonki tej rośliny należy wsadzić w ziemię wczesną wiosną. Najlepiej dokonać tego w marcu i dbać o nie poprzez zapewnienie ciepłego stanowisko na bardzo żyznej glebie. Co ważne, po zakończeniu okresu letniego musimy pamiętać o tym, by schować kłącza kann do przechowalni, gdzie przeczekają zimę. 

W trakcie uprawy czekają na Ciebie przede wszystkim dwa zagrożenia. Pierwszym jest intensywny wiatr, czyli prawdziwa zmora pacioreczników. Drugą są ślimaki, dla których liście kann to wręcz prawdziwy przysmak. Dlatego decydując się na te egzotycznie wyglądające kwiaty, musisz o nie naprawdę mocno dbać. Składając zamówienie koniecznie przejrzyj nasz asortyment: z pewnością zainteresują Cię inne oferowane przez nas nasiona kwiatów ogrodowych

Aktywne filtry

Kod: 11-317

Kanna Tirol

1 szt.
11,60 zł
  • Nowość
Kod: 11-378

Kanna Tenerife

1 szt.
11,60 zł
  • Nowość
  • Obecnie brak na stanie
BRAK