Odstraszające

444.jpg

W każdym ogrodzie czasami pojawiają się nieproszeni goście. Odstraszacze to idealne rozwiązanie, które uchroni roślinność przed szkodnikami i nie wyrządzi im krzywdy. Sklep ogrodniczy online oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do odganiania niechcianych gości z ogrodów i przestrzeni zewnętrznych. Odstraszacze dzikich zwierząt mają na celu zapewnienie skutecznych, humanitarnych rozwiązań w celu ochrony roślin i obszarów ogrodowych bez wyrządzania szkód.

Asortyment skutecznych odstraszaczy do zwierząt

Nasz sklep oferuje zróżnicowane środki odstraszające przeznaczone do przegonienia różnego rodzaju zwierząt. Naszym klientom proponujemy jedynie najlepsze, sprawdzone produkty topowych marek takich jak Bros, Sumin czy Arox. Wśród nich znajdują się produkty takie jak:

  • odstraszacze na koty i psy – środek w formie płynu dezorientuje wrażenia węchowe i smakowe, co skutecznie zniechęca te zwierzęta do zostawiania swoich odchodów w pobliżu roślin;

  • odstraszacze na krety i kuny – płyny lub świece znajdują zastosowanie na konstrukcjach hydrotechnicznych, obiektach sportowych, a także na lotniskach o trawiastym podłożu. Świece występują w różnych wariantach: mogą być zapalane (wtedy emitują substancje do korytarzy kretów) lub emitujące fale dźwiękowe (bardziej przyjazne dla środowiska) odstraszające zwierzęta;

  • odstraszacze do zwierząt latających, a w tym owadów – spirale na owady rozpalone są na zewnątrz. Rozprowadzają dym po ogrodzie i skutecznie odstrasza komary.

Więcej niż odstraszacze dzikich zwierząt

W Florexpol znajdziesz więcej niż tylko odstraszacze na zwierzęta. Jesteśmy sklepem ogrodniczym, który oferuje pełen zestaw produktów niezbędnych do pielęgnowania i ochrony ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  • Cebulki kwiatowe – znajdziesz u nas cebulki narcyzów, lilii, piwonii, krokusów, hiacyntów i wiele innych pięknych kwiatów.

  • Nawozy do kwiatów i roślin – mamy w ofercie nawozy dostosowane do różnych gatunków i rodzajów roślin, np. do iglaków, trawników, róż, warzyw i owoców, kwiatów balkonowych.

  • Środki ochrony roślin oferujemy inne środki ochrony roślin: preparaty na szkodniki, packi na muchy, substancje grzybobójcze.

  • Narzędzia ogrodowe – proponujemy narzędzia z niezawodnych materiałów. Znajdziesz tutaj grabie, szpadle, nożyce, siekiery, motyczki i inne potrzebne narzędzia do pielęgnacji ogrodu.

  • Asortyment ogrodowy – tutaj jest wszystko, czego znakomity ogrodnik może potrzebować do aranżacji przestrzeni.

Pozwól nam być jedynym przystankiem na drodze do pięknego i spokojnego ogrodu.

Aktywne filtry