Jeżyna

Nie od dziś wiadomo, że sadzonki jeżyn są jednym z najłatwiejszych do hodowli krzewów owocowych. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane, zdrowe i dobrze ukorzenione krzewy jeżyn gotowe do posadzenia w ogrodzie lub na działce. Te wieloletnie rośliny pięknie wyglądają gdy kwitną, ale również owocują obficie, dostarczając bogatych w witaminy owoców. 

Krzaki jeżyny bezkolcowej – łatwość zbioru i komfort uprawy

Jeżyny bywają niespodziewanie kolczaste, ale nie nasze sadzonki jeżyny bezkolcowej! Niewątpliwie jest to korzyść dla zbierających, bowiem nie są narażeni na nieprzyjemne ukłucia. Sadzonki drzew owocowych z pewnością są łatwe w uprawie na samym początku w porównaniu do wysiewu nasion tych owoców. 

Zdrowe sadzonki prosto do Twojego ogrodu!

Do zalet krzaków jeżyn, które sprzedajmy w naszym sklepie ogrodniczym online, należy zaliczyć nie tylko łatwość uprawy i obfitość plonów, ale przede wszystkim zdrowe sadzonki. 

Jakość naszych sadzonek jeżyn to gwarancja pięknych i zdrowych krzewów na wiele lat. Kupując u nas rośliny, zyskujesz: 

  • - Mocne i zdrowe korzenie – nasze sadzonki są dobrze ukorzenione, co przekłada się na łatwość uprawy, szybkie zaaklimatyzowanie się rośliny w nowym środowisku i szybki wzrost.
  • - Długa żywotność krzewów – dzięki odpowiedniej pielęgnacji i regularnemu nawożeniu, nasze jeżyny cieszą oko i kubki smakowe przez wiele lat.
  • - Profesjonalna opieka aż do momentu dostarczenia ich do klienta – nasze rośliny owocowe są hodowane pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Wszelkie zamówienia pakujemy starannie z uwagą na aktualną pogodę. 

Sposób na pyszne owoce w zasięgu ręki 

Same owoce, jakimi są jeżyny, są bogate w witaminy, minerały i cenne składniki odżywcze, takie jak błonnik czy antyoksydanty. Dzięki temu wpływają korzystnie na nasze zdrowie, wspomagając układ immunologiczny, poprawiając kondycję skóry i włosów, a także chroniąc przed wieloma chorobami.

Wyobraź sobie, że inwestujesz w sadzonki drzew owocowych, a w tym m.in. w krzewy jeżyn, z których każdego ranka możesz zrywać świeże, soczyste owoce w okresie letnim. Takie marzenie jest teraz w zasięgu ręki dzięki naszej ofercie. Z nami stworzysz swoje własne małe królestwo godne owocowego sadu.

Florexpol – Twój ekologiczny sklep z nasionami

Decydując się na zakupy w naszym sklepie z nasionami, skorzystasz z profesjonalnej obsługi i dostępu do szerokiego asortymentu najwyższej jakości produktów. U nas znajdziesz nie tylko sadzonki jeżyn, ale również wiele innych roślin owocowych, warzyw i kwiatów zarówno w nasionach, cebulkach jak i gotowych sadzonkach do posadzenia. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i spraw, aby Twój ogród stał się prawdziwym rajem smaku!

Aktywne filtry

Kod: 70-599

Jeżyna Arapaho

1 szt.
19,90 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK