Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Podlewanie

Jednym z ważniejszych elementów prac nad przydomowym trawnikiem jest systematyczne nawadnianie ogrodu. Dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów, dzięki którym podlewanie może być sprawniejsze, łatwiejsze i o wiele przyjemniejsze. W naszej ofercie można znaleźć między innymi wielofunkcyjne pistolety zraszające, które oferują aż trzy różne rodzaje strumienia (zraszający, perlisty, dziewięciopunktowy), a także zraszacze rotacyjne, które doskonale sprawdzą się do nawadniania zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni zielonych.

Oferowane przez nas akcesoria do podlewania to również końcówki zraszające, przyłącza do kranu, rozdzielacze, statywy do zraszaczy oraz bębny na kółkach do węży. Dostawcami produktów  znajdujących się w naszym sklepie są wyłącznie znane i cenione na rynku ogrodniczym marki takie jak, chociażby Gardena, Greenmill oraz Cellfast. Wszystkie wyroby zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, gwarantując niezawodne i bezawaryjne działanie.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE