Sałata masłowa

Już teraz w ofercie Florexpol można kupić nasiona sałaty masłowej wielu odmian – zarówno te klasyczne i dobrze znane, jak i te mniej spotykane, które z pewnością zaskoczą każdego smakosza. Sałata masłowa nazywana jest także potocznie głowiastą oraz maślaną. Idealna do kanapek oraz sałatek.

Nasiona sałaty masłowej – sprawdzony wybór

Sałata masłowa – nasiona tej rośliny cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Nie trzeba być doświadczonym ogrodnikiem, by odpowiednio o nie zadbać. Wystarczy:

  • ● wysiać je na odpowiedniej glebie – najlepiej sprawdzi się ziemia żyzna i próchnicza. Powinna być także przepuszczalna,
  • ● wybrać odpowiednie stanowisko. Sałata masłowa – uprawa będzie satysfakcjonująca, gdy roślina będzie znajdowała się na stanowisku słonecznym.

Wielu doświadczonych ogrodników, aby zadbać o odpowiednie warunki, wysiewa nasiona sałaty masłowej w gruncie, na którym wcześniej znajdowały się buraki ćwikłowe, cebula, pomidor, ogórek, czy też szpinak. Jako sklep ogrodniczy online posiadamy je w ofercie: nasiona cebuli, nasiona ogórków, nasiona pomidorów, nasiona pora.

Nasiona sałaty masłowej i nie tylko

Jako sklep z nasionami zachęcamy do odwiedzenia innych podstron, na których znajdują się nie tylko sałata masłowa, ale i:

Zachęcamy do składania dużych i małych zamówień. Zapewniamy dostępność towarów, szybką wysyłkę oraz konkurencyjne ceny. Polecane przez nas nasiona sałaty masłowej i nasiona innych warzyw, dostarczane są przez docenianych i godnych zaufania producentów. Przekonały się o tym już setki naszych klientów.

Aktywne filtry