Ogórki

W tej kategorii znajdziesz nasiona ogórków szklarniowych i gruntowych. Polecamy odmiany przeznaczone do uprawy w tunelach, uprawy w szklarniach czy w gruncie w przydomowym ogródku. Otrzymasz z nich dorodne owoce, a soczyste ogórki idealne będą zarówno do bezpośredniego spożycia, jak i przetwórstwa. 

Nasz sklep ogrodniczy online Florexpol oferuje szeroki wybór nasion ogórków gruntowych i szklarniowych. Łatwe w uprawie, odporne na choroby, dają obfite plony. Wybranie odpowiedniej odmiany powinno być poprzedzone analizą potrzeb i oczekiwań. Interesuje Cię gatunek wyróżniający się tolerancją na choroby, czy na mączniaka prawdziwego? Chcesz uniknąć gatunków z tendencją do przerastania na grubość? Skontaktuj się z nami! Porównamy nasiona ogórków szklarniowych i gruntowych i pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie gatunek.

Najlepsze nasiona ogórków tylko u nas!

Otrzymanie kształtnych ogórków z nasion daje dużo satysfakcji, a uprawa pod osłonami ogórków szklarniowych, w profesjonalnych tunelach foliowych nie wymaga skomplikowanych przygotowań. Wysoka odporność na choroby ogórka gruntowego sprzyja bogatym i zdrowym plonom.

Nasz sklep z nasionami nieustannie poszerza ofertę. Na bieżąco reagujemy na potrzeby zgłaszane nam przez naszych klientów, dzięki czemu dostępne są u nas ogórki na taśmie, ogórki śremskie i nasiona plennej odmiany ogórków sałatkowych. Zainteresowanym polecamy nasiona warzyw na taśmie, jako alternatywę tradycyjnego siewu.

Ogórki gruntowe, szklarniowe i inne nasiona w sklepie Florexpol

Nasz sklep internetowy oferuje wiele odmian ogórka, a niskie ceny i szybka wysyłka to dodatkowe plusy zakupów u nas! Odmiana grubobrodawkowa, odporna na choroby, taka jak ogórek Octopus F1 sprawdzi się w uprawach ekologicznych. Przekonaj się, jak będzie smakować kiszony! Ogórek Śremski Nowy F1 o cylindrycznych owocach to idealny surowiec do konserwowania. A ogórek sałatkowy Lawina F1 idealny jest do uprawy w szklarniach i ogrzewanych tunelach. Soczyste, pozbawione goryczy i z delikatną skórką są bardzo popularne. Poza tym znajdziesz u nas też:

Aktywne filtry