Cukinie

W sklepie Florexpol można kupić nasiona cukinii różnych odmian. Jest to bardzo popularne w Polsce warzywo z rodziny dyniowatych, które jest niezwykle uniwersalne. Zastosowań jest bardzo dużo – cukinię można piec, smażyć, dodawać do leczo, a nawet zaprawiać w słoikach. Zachęcamy do eksperymentowania! Warto przy tej okazji zainwestować w różne nasiona cukinii i cieszyć się ekologicznymi zbiorami. 

Nasiona cukinii – wymagania

Cukinie – nasiona tego warzywa można umieszczać bezpośrednio w glebie, jak i zdecydować się na wcześniejszą rozsadę. Najlepiej radzą sobie w ziemi próchniczej oraz żyznej. Takiej, która dobrze utrzymuje wilgoć i szybko się nagrzewa. Nasiona cukinii, a następnie roślina po wzejściu, preferuje obojętny odczyn gleby. 

Nasz sklep ogrodniczy online w każdym sezonie przygotowuje pakiet wyjątkowych produktów. Dzięki temu w naszym asortymencie można znaleźć różne nasiona cukinii (odmiany okrągłej, pnącej, holenderskiej itp.). Mimo że jedną z popularniejszych odmian cukinii jest Atena, zachęcamy do odkrywania innych wariantów w każdym następnym sezonie. Ciekawym wyborem mogą okazać się także nasiona dyni.

Nasiona cukinii – rozbudowany asortyment

Florexpol to profesjonalny sklep z nasionami, który doceniany jest zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i właścicieli przydomowych ogródków. Cukinie – nasiona tego warzywa to jedna z wielu propozycji. Istotnych informacji na temat uprawy poszczególnych odmian należy szukać w przygotowanych opisach. Gorąco zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi kategoriami:

Aktywne filtry