Kalarepa

W asortymencie Florexpol nasiona kalarepy cieszą się dużą popularnością wśród klientów – zarówno tych szukających roślin do niewielkich ogródków, jak i na większe pola oraz do tuneli. Jako sklep ogrodniczy online dostarczamy na terenie całej Polski produkty i na przestrzeni lat – za sprawą nienagannej jakości oraz korzystnych cen – zyskaliśmy popularność oraz zaufanie.

Nasiona kalarepy – wymagania

Kalarepa – nasiona rośliny, która należy do rodziny kapustnych. Kalarepę chętnie spożywa się na surowo, jak i dodaje do wielu potraw. Jest smaczna i bogata w wiele witamin, przede wszystkim C, witaminy z grupy B oraz beta-karoten. Nasiona kalarepy można siać bezpośrednio do gruntu. Popularnym sposobem jest także uprawa kalarepy z rozsady. 

Nasiona kalarepy nie mają dużych wymagań, dlatego też z ich uprawą poradzą sobie nawet osoby niedoświadczone. Tej roślinie wystarczy zwykła ziemia ogrodowa – nie powinna ona być jedynie piaszczysta, czy też bardzo zbita. Jako sklep z nasionami zwracamy uwagę naszych klientów na to, aby nie wysiewać nasion kalarepy i innych warzyw kapustnych co roku w tym samym miejscu. Takie postępowanie pozwala zapobiegać rozwojowi różnych chorób w glebie.

Przy grządkach z kalarepą śmiało można wysiać nasiona pora, czy też selera. 

Zamów nasiona kalarepy i nie tylko

W sklepie Florexpol oferujemy różne nasiona kalarepy – odmiany znane i popularne, jak i te mniej spotykane, będące dla wielu ogrodników miłym zaskoczeniem. Zachęcamy do planowania wysiewu z wyprzedzeniem i zajrzenia na inne przygotowane przez nas podkategorie. Wśród nich w na wyróżnienie zasługują:

Zachęcamy do składania zamówień i wypatrywania nowości na stronie.

Aktywne filtry

Kod: 03-256

Kalarepa Violeta

1,70 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK