Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Środki ochrony roślin

444.jpg

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości środków ochrony, przeznaczonych między innymi do zwalczania owadów latających, kretów, nornic, mszyc, a także do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, w celu ochrony roślin uprawnych przed chorobami bakteryjnymi oraz grzybowymi. Oferowane środki owadobójcze to preparaty o działaniu kontaktowym i żołądkowym, które działają na roślinach powierzchniowo. Mogą być używane do stosowania w amatorskich uprawach jabłoni, ogórków, pomidorów, warzyw kapustnych, drzew i krzewów iglastych itp.

Ponadto w tej kategorii można też znaleźć duży wybór starannie wyselekcjonowanych nawozów i komposterów, które dzięki zawartości naturalnych mikroorganizmów przyspieszają powstawanie kompostu, bez konieczności układania pryzm. Tego typu produkty optymalizują stosunek węgla do azotu, dzięki czemu kompost może szybciej dojrzewać, a powstające w ten sposób kwasy organiczne stanowią ogromną wartość w zwiększaniu żyzności gleby.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE