Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Liliowce

Odznaczające się niezwykłym pięknem i efektownymi kwiatami liliowce stanowią rośliny, które są znane od starożytności. Ich najważniejszą cechą jest ogromna wytrzymałość, gdyż trzeba wiedzieć, że kwiaty te doskonale radzą sobie nawet na słabych glebach. Cechują się także bardzo dobrą odpornością na choroby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcieliby posadzić te rośliny we własnym ogrodzie, w tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy starannie wyselekcjonowane kłącza I sadzonki liliowców.

Nasz asortyment obejmuje między innymi stosunkowo dobrze znany ogrodnikom liliowiec Mieczysława, którego największym walorem jest nietuzinkowa barwa kwiatów (czerwono-koralowa z ciemniejszym oczkiem), odmianę Red Rum, która zawdzięcza swoją popularność pięknym kwiatom oraz łatwej uprawie, a także średniowysoki gatunek Bonanza, obsypujący się mnóstwem dużych, soczyście żółtych kwiatów z atrakcyjnym, bordowym oczkiem. Oferowane przez nas cebule to idealny wybór dla osób ceniących rośliny długowieczne i niewymagające skomplikowanej uprawy.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie


 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE