Buraki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepszej jakości nasiona buraków, dzięki którym wzbogacisz swoje uprawy o różne odmiany tego warzywa. Oferujemy plenne gatunki najlepsze zarówno do bezpośredniego spożycia, na przetwory, jak i do przechowywania. Wybierz ulubioną odmianę buraka i ciesz się zbiorami.

Sklep ogrodniczy online Florexpol proponuje nasiona buraka czerwonego w wielu popularnych odmianach: kuliste i podłużne, z delikatnym i smacznym miąższem w intensywnym kolorze. Planując wysiew nasion, sięgnij po gatunki plenne wczesne lub późne i przestrzegaj kilku zasad uprawy. 

Burak — nasiona dla każdego

Burak okrągły lub ten o wydłużonych korzeniach to ważny składnik wielu polskich dań. Zawiera witaminy C, B1, A, kwas foliowy oraz beta-karoten, pomaga przy anemii i reguluje poziom cholesterolu. Nasze nasiona buraka cieszą się dużą popularnością, a ich siew nie wymaga dużych przygotowań. Buraka czerwonego z nasion uprawiać można niemal na każdej glebie już od kwietnia. Coraz częściej do diety włączamy też kiełki buraków, które można uzyskać w domowych warunkach. Sprawdź więc kilka wariantów buraka ćwikłowego o wysokich walorach smakowych!

Nasz sklep z nasionami ma w ofercie nasiona buraka ćwikłowego, wczesne, późne i średnio późne, pozwalające uzyskać duże plony. Polecamy buraka ćwikłowego Czerwoną Kulę, a także odmiany Bona, Monika, Ceryl, Karmazyn,  Betako F1 czy buraka ćwikłowego podłużnego Renova. Amatorzy i doświadczeni rolnicy wybrać mogą nasiona warzyw na taśmie, które szybko i wygodnie umieszcza się w odpowiedniej odległości w ziemi. Buraki na taśmie to innowacyjny sposób uprawy, który zyskuje uznanie. 

Buraki ćwikłowe i nasiona innych warzyw

Burak jest smaczny i zawiera dużo betaniny oraz naturalnych cukrów. Używa się go do produkcji soków, koncentratów i barszczu. W naszym internetowym sklepie znajdziesz też inne nasiona najczęściej uprawianych warzyw w Polsce. Udostępniamy:

Z kolei nasiona warzyw egzotycznych to dobry wybór, jeśli zależy Ci na urozmaiceniu rodzimych plonów. Zapraszamy! Gwarantujemy szybką wysyłkę, konkurencyjne ceny i fachową pomoc!

Aktywne filtry

Kod: 03-273

Burak Betako F1

4,50 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK