Agrest

Ciesz się smakiem naturalnego i soczystego owocu prosto z Twojego ogrodu. W Florexpol kupisz agrest w sadzonkach, które od razu możesz posadzić w swoim ogrodzie. Zapewniamy Ci szeroki wybór jeśli chodzi o odmiany agrestu. Wszystkie te sadzonki są zdrowe i odporne na różne choroby i warunki atmosferyczne. Każda nasza roślina to gwarancja zadowolenia i smacznych plonów.

Dlaczego warto wybrać sadzonki agrestu z Florexpol?

Kupując rośliny owocowe w Florexpol, otrzymujesz gwarancję zdrowych i silnych sadzonek agrestu. Oprócz tego masz zapewnione:

  • - Różne odmiany agrestu – sadzonki agrestu bezkolcowego.
  • - Sadzonki agrestu pochodzące od zaufanych producentów.
  • - Możliwość zakupu sadzonek agrestu online bez wychodzenia z domu.
  • - Profesjonalne porady i wsparcie w doborze odpowiednich roślin, jeśli nie jesteś pewien, na którą odmianę agrestu się zdecydować.

Sadzonki agrestu – oferuje najlepszą jakość

Nasze sadzonki agrestu bezkolcowego to rośliny pozyskiwane od najbardziej renomowanych producentów, które doskonale sprawdzą się w polskich warunkach. 

Bez względu na to, czy szukasz tradycyjnych krzaków agrestu, czy może interesują Cię sadzonki agrestu na pniu, Florexpol ma dla Ciebie coś specjalnego. Polecamy klasyczne odmiany zielonego agrestu Invicta oraz czerwonego Sadko. 

Krzaki agrestu są nie tylko krzewami owocowymi, ale także dekoracyjnymi. Zanim jeszcze zaczną tworzyć owoce, pojawiają się kwiaty, które ładnie zdobią ogród.  Wszystkie nasze sadzonki agrestu są dostępne do kupienia przez internet poprzez sklep ogrodniczy online.

Dlaczego warto uprawiać agrest w swoim ogrodzie?

Oprócz walorów estetycznych i samej chęci posiadania własnych krzewów owocowych w ogrodzie warto zwrócić uwagę na cenne właściwości odżywcze agrestu. Ma on bardzo dużą zawartość witaminy C, B6, A oraz E. Jest także cennym źródłem kwasu foliowego, niacyny, tiaminy oraz ryboflawiny. Dzięki temu będziesz miał pod ręką bardzo zdrową przekąskę na co dzień. 

Inne rośliny owocowe do Twojego ogrodu

Florexpol, jako zaufany dostawca sadzonek, wie, jak ważna jest różnorodność. W naszej ofercie znajdziesz również różne gatunki sadzonek drzew owocowych. Nasz asortyment jest stale uzupełniany o nowe odmiany, tak aby każdy klient znalazł u nas swoje ulubione rośliny owocowe. Oprócz tego sklep z nasionami Florexpol dysponuje różnorodnością jeśli chodzi o nasiona warzyw i ziół, a także kwiatów. 

Aktywne filtry

Kod: 70-433

Agrest Invicta

1 szt.
17,50 zł 6,90 zł
  • Promocja
  • Nowość
Kod: 70-623

Agrest Sadko

1 szt.
15,40 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK