Hamaki

Oferowane i gorąco polecane przez nasz sklep ogrodniczy online hamaki ze stelażem oraz krzesła brazylijskie, to świetny sposób na to, aby odprężyć się i odpocząć na łonie natury. Ich konstrukcja jest prosta, co sprzyja szybkiemu i prostemu montażowi w ogrodzie, na tarasie, czy też w altance. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, dlatego też z pewnością będą niezawodnie służyły swoim właścicielom przez wiele długich lat.

Krzesła brazylijskie i hamaki ze stelażem

Od lat bawełniane hamaki ogrodowe utożsamiane są z wygodą i pełnym komfortem, którego można zaznać pod gołym niebem. Oferowane przez nas modele:

  • - uszyte są z grubo plecionej bawełny. Po sezonie i w złą pogodę, turystyczny hamak ogrodowy można szybko zwinąć i schować. Nie zajmuje dużo miejsca, co niepodważalnie jest jego atutem,
  • - są uniwersalne. Mowa tu w szczególności o hamakach ogrodowych na długich linkach, które swobodnie można owinąć wokół dużych drzew. Tym sposobem można także zawiesić hamaki na balkon oraz hamaki na taras do siedzenia. W tym przypadku wygodniej jednak przytwierdzić do stałej konstrukcji specjalne, metalowe haczyki, dzięki którym zawieszanie i ściąganie hamaka będzie przebiegało sprawnie.

Polecamy także krzesła brazylijskie w kilku wariantach kolorystycznych. Ich siedzisko i oparcie jest wypełnione, dlatego też można się w nich relaksować przez wiele godzin. Uroku z pewnością dodaje design w stylu boho.

Zainteresowały Cię duże hamaki ze stelażem do ogrodu, hamaki wiązane na sznurki, a może krzesło brazylijskie? Złóż zatem swoje zamówienie już dzisiaj. Znajdziesz u nas także zróżnicowany asortyment ogrodowy, a w tym:

Aktywne filtry