Koper

Nasiona kopru to jedne z najczęściej kupowanych nasion. Można je wysiewać zarówno na grządkach, jak i na balkonie uprawiając jego niewielką ilość. Można wyodrębnić nasiona kopru włoskiego lub nasiona kopru do kiszenia. Zapraszamy do zakupów i wysiania swojego warzywniaka. 

Nasiona kopru ogrodowego dostępne w naszym sklepie

Nasiona kopru ogrodowego są specjalnie wyselekcjonowane, aby po wysianiu dawały bogate i gęste plony. Można je sadzić na balkonach, rabatach czy działkach, gdzie również inne warzywa i zioła będą uprawiane. Nasiona koperku charakteryzują się szybkim wzrostem i bezproblemową pielęgnacją. Nie mogą jednak być umieszczone w zbyt nasłonecznionym miejscu, gdyż promienie mogą popalić roślinę. 

Sklep z nasionami, który prowadzimy od lat oferuje między innymi zakup nasion kopru w odmianie De Florencia, Compact, Moravan, Szmaragd oraz Blattreich. Niektóre z nich idealnie nadają się do kiszenia ogórków. Wysokojakościowe nasiona kopru do siewu pozwalają na uzyskanie gęstych  i aromatycznych liści. Chcąc stworzyć ogródek, w którym będzie można znaleźć warzywa, zachęcamy do zakupu także innych nasion, w tym:

Wysiew polskich warzyw i ziół – dlaczego warto je uprawiać i jeść?

Oprócz sadzenia kopru włoskiego warto także zainwestować w inne nasiona, dzięki którym uzyska się wszystkie zdrowe warzywa do zbioru wiosną, latem i jesienią. Polecamy nasiona ogórków i nasiona pomidorów, które również mogą być uprawiane na balkonie. Najbardziej wygodną formą są nasiona warzyw na taśmie, która sprawdza się przy większych powierzchniach uprawowych. Sklep ogrodniczy online oferuje także różne nasiona ziół

Wzbogacając swoją dietę o różne warzywa, zioła i owoce, możemy dostarczyć organizmowi wiele cennych witamin i składników odżywczych. Jeśli chcesz mieć swój własny mini ogródek, zapraszamy do zakupów i życzymy bogatych oraz soczystych plonów. 

Aktywne filtry