Marchew

Nasiona marchwi na taśmie i otoczkowane to sposób na zdrowe i bogate plony. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze i najsmaczniejsze gatunki marchwi, których uprawa nie wymaga specjalnych przygotowań. Interesuje Cię wczesna, średnio wczesna lub późna odmiana? Zapraszamy do nas!

Sklep ogrodniczy online Florexpol oferuje szeroki wybór nasion warzyw i ziół. Niezależnie czy szukasz marchwi do bezpośredniego spożycia, czy odmiany przeznaczonej na przemysłowe wytwarzanie soków, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz! Nasza marchew — nasiona na taśmie i otoczkowane — jest wyjątkowo plenna. Nadaje się do długiego przechowywania, wyróżnia ją odporność na choroby. Z nasion uzyskasz ciemnopomarańczowe korzenie, a słodki i soczysty miąższ może być bazą do przygotowania wielu dań. A nasiona warzyw na taśmie to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań.

Marchew i nasiona na taśmie — dlaczego warto?

Marchewka to jedno z najpopularniejszych warzyw w naszym kraju. Doceniamy jej słodki smak i właściwości odżywcze. Pełna witamin A, K, E, B6, C, kwasu foliowego, niacyny i tiaminy jest ważnym elementem diety. Dlatego w sklepie znajdziesz kilka typów nasion odmiany bardzo wczesnej, odmiany średnio wczesnej i odmiany późnej. Pozwoli Ci to zróżnicować wysiew, dostosowując go do aktualnego zapotrzebowania. Jako doświadczony sklep z nasionami stawiamy na nowoczesne rozwiązania i zadowolenie klientów.

Marchew na taśmie to sposób siewu, który znacznie przyspiesza organizację całego procesu. Taśmę układasz na glebie i nie musisz martwić się, że nasiona są zbyt blisko lub daleko od siebie. Po kontakcie z wodą materiał rozpuszcza się, a Ty możesz cieszyć się wysokim plonem. 

Marchew do wysiewu w naszym sklepie internetowym

Przeglądając nasz asortyment, możesz wybrać nasiona marchwi do jedzenia, na bezpośrednie zaopatrzenie rynku i do przetwórstwa. Polecamy na przykład marchew Galaxy, Olympus, Marquette, Koral, Flamankę, Dolankę, Fatimę czy Berło. W ofercie sklepu znajdziesz również

Aktywne filtry

Kod: 03-297

Marchew Berło

1,80 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 03-248

Marchew Olympus

1,90 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Kod: 03-172

Marchew Galaxy

1,90 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK