Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Narzędzia

W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi do ogrodu, które mogą być wykorzystywane do napowietrzania trawników, spulchniania ziemi, grabienia liści, przycinania gałęzi krzewów i drzew itp. Są to urządzenia wykonane z tworzyw o wysokiej odporności na zniszczenia i wyposażone w ergonomiczne uchwyty, zapewniające w pełni wygodną pracę. W naszej ofercie można znaleźć między innymi praktyczne motyczki do pielenia gleby, siewniki wyposażone w elastyczny walec dozujący, kultywatory z ostrymi, hartowanymi ostrzami i odpowiednią szerokością roboczą, a także funkcjonalne sadzarki cebul kwiatowych, które są przeznaczone do sprawnego wykonywania otworów w glebie pod bulwy kwiatów.

Wszystkie oferowane przez nasz sklep narzędzia zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, gwarantując niezawodne działanie. Ich dostawcami są wyłącznie znane i cenione na rynku ogrodniczym marki takie jak, chociażby Fiskars, Gardena, Greenmill oraz Cellfast.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE