Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Mini drzewka owocowe

Sprzedajemy różnorodne gatunki mini drzewek owocowych, sprawiając naszym klientom radość. Dysponujemy wyłącznie roślinami wyhodowanymi na najlepszych plantacjach.

Małe jest piękne - mini drzewka owocowe

Ogrodniczym przebojem ostatnich lat są miniaturowe drzewa, wśród nich mini drzewka owocowe, a także ozdobne. O ile wśród roślin ozdobnych takie drzewne miniaturki znane są od dawna (można tu przywołać jako przykład drzewka bonsai), to owocowi przedstawiciele takich drzew pojawili się w uprawie stosunkowo niedawno. Są to zazwyczaj wolno rosnące odmiany roślin, idealne dla posiadaczy małych ogrodów, balkonów i tarasów. Trzeba przyznać, że miejsca z rosnącymi tam mini drzewkami obok niewielkich krzewów owocowych wyglądają niezwykle ciekawie. Skoro sprzedajemy sadzonki zwyczajnych drzew owocowych, to nie może brakować na naszych półkach również mini drzewek, jako że działalność naszego sklepu internetowego nie poprzestaje wyłącznie na branżowej tradycji. Firma Florexpol jest otwarta na wszelkiego rodzaju nowinki. Sadzenie drzewek owocowych w wersji mini, nawet jeśli obok będą rosły dodatkowo krzewy owocowe, daje spore oszczędności miejsca w ogródkach, na balkonach lub tarasach, gdyż mogą one być rozlokowane blisko siebie. Nasi eksperci zajmujący się doborem sadzonek drzew i krzewów owocowych z najlepszych plantacji sprawiają, że nasz sklep internetowy oferuje towar wyłącznie najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

Kolor  

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE