Dynie

Dynie

W tej kategorii znajdziesz nasiona dyni, cukinii i kabaczka, które pozwolą Ci zaplanować i zorganizować uprawę warzyw o dużych walorach smakowych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą nasion do wysiewu unikatowych odmian jadalnych i ozdobnych gatunków tych popularnych w naszej kuchni warzyw.

Sklep ogrodniczy online Florexpol to miejsce, gdzie znajdziesz nasiona cukinii Tondo Chiaro di Nizza, nasiona dyni ozdobnej o wdzięcznej nazwie Turecki Turban czy nasiona kabaczka Złotego Cepelina. Poza tradycyjnymi udostępniamy również nasiona warzyw na taśmie, która przyśpiesza siew. To innowacyjne podejście do upraw ułatwiające pozyskiwanie zdrowych i trwałych plonów, które świetnie smakują jako dodatek do sałatek, źródło pozyskiwania zdrowego oleju czy warzywo na przetwory. 

Nasiona dyni w sklepie Florexpol

Nasz sklep z nasionami oferuje szeroki wybór dyni — nasiona odmian lekko spłaszczonych, okrągłych i podłużnych w wielu kolorach, o gładkiej skórce lub z ciekawą fakturą. Trwałe owoce poza tym, że są smaczne, mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Bogate są w wartości odżywcze, witaminy z grupy B, witamina C, sole mineralne, makro i mikroelementy oraz karoten.

Polecamy nasiona dyni Amoro F1, która jest unikatową odmianą krzaczastą, nie płoży się i można uprawiać ją na balkonie. Przekrój w kształcie serca, możliwość gotowania i pieczenia bez obierania, czynią ją jednym z popularnych gatunków. Owoce Hokkaido, z delikatnym i słodkim miąższem nadają się na zupy mleczne. Dynia Uchiki Kuri o ciemnopomarańczowym kolorze sprawdza się do pieczenia. A dynia bezłupinowa Olga to dobry wybór, jeśli zależy nam na źródle błonnika, tłuszczy i magnezu oraz smacznych pestkach, które można prażyć lub spożywać w stanie świeżym.

Cukinie, kabaczki i inne nasiona w sklepie internetowym

Wanda to cukinia wykorzystywana do duszenia i faszerowania. Polecamy też cukinię Bananowy Song F1, która jako odmiana wczesna i plenna, o żółtym odcieniu i z małą ilością nasion podbija nasze kuchnie. Chcesz spróbować czegoś nowego? Nasze nasiona warzyw egzotycznych to dobry wybór. W ofercie dostępne są też:

Aktywne filtry