Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Narcyzy

asortyment-sezonowy-jesien.jpg

Do jednych z najpiękniejszych roślin cebulkowych kwitnących wczesną wiosną zaliczają się narcyzy. Kwiaty te są kojarzone przede wszystkim z wiosną i radością, nic więc dziwnego, że są tak chętnie sadzone w przydomowych ogródkach. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom ogrodników, w tej kategorii naszego sklepu internetowego oferujemy szeroki wybór różnych odmian narcyzów, które doskonale nadają się na rabaty oraz do sadzenia wzdłuż ścieżek. Cebulki najlepiej sadzić w miejscach dobrze nasłonecznionych.

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi odmianę Cheerfulness, która ma piękne, pełne kwiaty o słodkim, piżmowym zapachu, odmianę Curly, charakteryzujący się intensywnie żółtym przykoronkiem z silnie pofalowanymi brzegami, a także odmianę Sweet Pomponette, ujmującą przede wszystkim symetrycznością roślin oraz subtelną grą jasnych i ciemnych odcieni płatków. Ponadto nasza oferta obejmuje cebule narcyzów Lemon Beauty, Ice Follies oraz Obdam, które z całą pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom ceniącym urzekające wiosenne gatunki o pięknie zbudowanych kwiatach.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie


 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE