Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Arbuzy i Melony

Arbuzy

Zapewne wiele osób wie, że uprawa niektórych owoców i warzyw nie należy w Polsce do najłatwiejszych. Jednak w ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele odmian roślin przystosowanych do polskich warunków klimatycznych, wśród których znajdują się między innymi nasiona arbuza. W tej kategorii oferujemy starannie wyselekcjonowane odmiany tych owoców, które są nie tylko odporne na choroby, ale także wyjątkowo dobrze znoszą nasze rodzime warunki atmosferyczne.

Nasza oferta obejmuje między innymi nasionka arbuza Rosario. Odmiana ta charakteryzuje się ciemną skórką, z charakterystycznym podłużnym prążkowaniem oraz niezwykle smacznym, ciemno-czerwonym, słodkim miąższem. Co najważniejsze, w trakcie hodowli nie wymaga osłon. Dzięki temu tego typu arbuzy mogą być z powodzeniem hodowane w większości przydomowych ogródków. Jeśli chodzi o wymagania glebowe, rośliny te preferują gleby żyzne oraz obfite podlewanie. Zahartowaną rozsade należy wysadzać do gruntu, najlepiej na przełomie maja oraz czerwca.

Czytaj więcej...

Kolor  

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE