Wskazówki uprawy:

  • Dynia krzaczasta Amoro F1 to odmiana bez tendencji do płożenia i rozrastania się. Warto pamiętać, że jej uprawa z rozsady daje szybsze plony.
  • Uprawa z rozsady: siew nasion w IV do doniczek na głębokość 3 cm. Temperatura kiełkowania: 12°C. Siewki z 3 liśćmi sadzić do gruntu lub dużych donic po 15 V.
  • Lub siew wprost do gruntu: 15-20 V. Rozstawa 80x80 cm (zwarty pokrój krzaczków pozwala na zmniejszenie typowej rozstawy).
  • Wymagania glebowe: dynia Amoro F1 preferuje gleby żyzne.
  • Pielęgnacja: wymaga podlewania.
03-291
Stanowisko
Słoneczne
Zimowanie
Nie zimuje
Gramatura
1 g

Dynia Amoro F1

Nasiona - 1 op.: 1 g.

Dynia Amoro F1 to pierwsza na rynku, unikatowa odmiana krzaczasta o owocach w typie Hokkaido, ale znacznie lepszej przydatności do przechowywania. Delikatnie paskowane, intensywnie pomarańczowe owoce o wadze 1-1,5 kg i słodkim, smacznym miąższu, w przekroju mają uroczy kształt serca. Można je gotować i piec bez obierania. Roślina nie płoży się, lecz zachowuje zwarty pokrój, dzięki temu można ją z powodzeniem uprawiać w donicach na balkonie, a na grządkach warzywnych sadzić ją w mniejszej rozstawie.

03-291
Dostępny
Cena
8,20 zł

(8,20 zł / g)

Ilość
Dostawa od 8,50 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Słoneczne
Stanowisko
Nie zimuje
Zimowanie
1 g
Gramatura
Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Recenzje produktów zamieszczone na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu i podlegają moderacji. Obsługa sklepu nie weryfikuje, czy autor recenzji faktycznie nabył produkt.
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: