• Obecnie brak na stanie

Opis działania
Pompa AQUAJET PFN jest napędzana przez wodoszczelny, synchroniczny silnik, który ma niewielkie wymagania konserwacyjne. Ceramiczna oś wirnika praktycznie nie ulega zużyciu i zapewnia długowieczność pompy. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika w pompie AQUAJET PFN odznacza się on wyjątkowo cichą pracą. Duży prefiltr plastikowy chroni wirnik pompy przed zanieczyszczeniami dzięki czemu nie wymaga ona częstego czyszczenia. Dzięki prostej budowie ich obsługa jest łatwa.

Pompa powinna być całkowicie zanurzona w zbiorniku wodnym. W przypadku zatrzymania wirnika, zatkania wlotu albo wylotu w wyniku zanieczyszczenia, czy też pracy na sucho, zainstalowany w pompie wyłącznik termiczny odłączy ją od sieci elektrycznej, do czasu ostygnięcia. Włączenie następuje samoczynnie.

Pompa przy stosunkowo niewielkich wymiarach zapewnia dużą wydajność i wysokość podnoszenia. Jest to rezultatem zastosowania nowoczesnych, energooszczędnych silników oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika, które redukują straty wydajności do minimum.

Pompę można stosować w basenach pod warunkiem, że nikogo nie ma w wodzie. Pompę AQUAJET PFN można używać tylko dla cieczy o temperaturze do 35°C.

Wystarczy raz w miesiącu przeczyścić gniazdo wirnikowe. Aby zapobiegać spadkom wydajności pompy, należy oczyszczać wkład filtracyjny, płucząc go w wodzie pobranej ze stawu, co nie niszczy flory bakteryjnej w gąbce i przeciwdziała obniżaniu wydajności filtracji biologicznej. Częstość płukania wkładu zależy od stopnia zanieczyszczenia wody i należy je przeprowadzać przy wyraźnym spadku wydajności pompki.

Pompa z serii AQUAJET PFN została wykonana zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Do sieci elektrycznej pompę można przyłączyć tylko przez gniazdo wtyczkowe z kontaktem ochronnym. Wtyczka powinna być przyłączona do gniazda sieciowego, znajdującego się w suchym miejscu. Przed każdą operacją związaną z obsługą pompy - montaż, czyszczenie, należy wyciągnąć wtyczkę sieciową z gniazda.

DANE TECHNICZNE

  • Zasilanie: 230V, 50hz
  • Moc: 42 W
  • Wydajność max: 3500 l/h  
  • Wysokość podnoszenia : 250 cm  
  • Wymiary pompy : 27cm x 15cm x 12cm
  • Waga brutto: 2,4 kg
  • Długość kabla zasilającego: 10 m

93-342

Pompa fontannowa PFN 3500(N) – Aquael

Kategoria produktu: pompy-fontannowe

ENERGOOSZCZĘDNA POMPA FONTANNOWA
AQUAEL PFN 3500

Nowoczesna energooszczędna pompa fontannowa o uniwersalnym zastosowaniu do małych oczek ogrodowych, fontann i wodotrysków. Pompa jest odporna na morską wodę. Korundowy trzpień ceramiczny praktycznie nie podlega zużyciu i zapewnia długowieczność pompy.

93-342
Niedostępny
Cena
420,00 zł
Ilość
BRAK
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 1,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: