• Obecnie brak na stanie

Zawartość substancji czynnej: Acetamipryd – 2 g/kg

Opis produktu:

Produkt do długotrwałego zwalczania mrówek w postaci bezzapachowego mikrogranulatu. Wykazuje szeroki zakres stosowania: rozsypywanie, opryskiwanie i polewania. Zapewnia szybki i długotrwały efekt.
Efekt bójczy osiągany jest po 10 min. od zastosowania produktu i utrzymuje się aż do 90 dni po aplikacji jeśli nie zostanie wcześniej usunięty. Produkt do powszechnego profesjonalnego stosowania.

Przeznaczenie:

Mikrogranulat do zwalczania mrówek. Do stosowania na powierzchni: betonu, ceramiki, gruntu i drewna. Stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek, w szczelinach i szparach posadzki, w pobliżu gniazda. Produkt może być stosowany wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz pod warunkiem, że pozwolą na to warunki (np. nie zostanie zmyty przez deszcz).

Sposób stosowania i dawkowania:

Rozsypywanie: posypać cienką warstwę produktu w ilości 20 g/m2
W razie potrzeby ponawiać zabieg co 2-3 tygodnie, a zabieg dokonywać wokół miejsc podlegających ochronie przed mrówkami. By podtrzymać działanie produktu owadobójczego nie należy czyścić powierzchni, na których zastosowano produkt.

Opryskiwanie: Wymieszać w opryskiwaczu AMP 2 MG w proporcji 100 g mikrogranulatu / 1 l wody. Dawkowanie: 1 litr roztworu / 5 m2 powierzchni.
Polewanie: tylko do stosowania na zewnątrz budynków. Wymieszać produkt z wodą w konewce w proporcji 100 g / 1 l wody. Dawkowanie: 1 l roztworu na 1 m2 powierzchni. Aby przerwać działanie biobójcze należy dokładnie wyczyścić powierzchnie detergentem.

93-636

Proszek na mrówki MAX 100g - Sumin

Kategoria produktu: owadobojcze

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.
93-636
Niedostępny
Cena
12,00 zł
Ilość
BRAK
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: