Instrukcja stosowania
Produkt należy używać w formie oprysku na rośliny, po uprzednim rozpuszczeniu w wodzie. Zalecane jest wykonanie zabiegu, gdy tylko pojawią się szkodniki, stosując 10 ml preparatu na 1 l wody.

Uwagi:
Przed użyciem produkt należy wymieszać. Powstawanie osadu, gazów, białego nalotu jest zjawiskiem naturalnym i nie obniża jakości preparatu. Nie stosować jednocześnie z chemicznymi środkami ochrony roślin.

Warunki przechowywania
Produkt przechowywać w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach, w chłodnym i przyciemnionym miejscu. Unikać przemrożenia.

93-603

Czosnek&Chilli 100ml - Sumin

Czosnek&Chilli to preparat pochodzenia naturalnego, z wyciągiem z czosnku, papryki chilli, imbiru oraz kurkumy.

Ekstrakt procesu fermentacji czosnku i papryki chilli, z udziałem bakterii lactobacillus i bacillus oraz ekstrakt z procesu fermentacji imbiru i kurkumy, z udziałem bakterii lactobacillus i bacillus. Receptura znana od pokoleń. Chroni oraz stwarza niekorzystne warunki do bytowania oraz żerowania szkodników upraw (mszyc, mączlików, mrówek, gąsienic, itp.).

93-603
Niedostępny
Cena
14,50 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 


Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Recenzje produktów zamieszczone na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu i podlegają moderacji. Obsługa sklepu nie weryfikuje, czy autor recenzji faktycznie nabył produkt.
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: