Środek na mrówki w postaci granulatu. W szybki i skuteczny sposób zwalcza mrówki zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Stosowanie:
widoczną warstwę granulek należy usypać na gnieździe, ścieżce wędrówki owadów w ilości około 10g. W razie potrzeby należy powtórzyć czynność. Tworzy trzymiesięczną ochronę w formie niewidocznej, bezbarwnej bariery dla insektów. Preparat można stosować w pomieszczeniach (domowych, biurowych, magazynach), na terenach przyległych do budynków (fundamenty) oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasy, balkony, podjazdy, chodniki, parkingi, garaże. Preparat  jest dobrze rozpuszczalny w wodzie. Roztwór wodny - 100g preparatu na 5l wody. Dawka na 1 gniazdo 0,5 litra roztworu. Zawartość substancji biologicznie czynnej: 0,2g/kg Fipronil.

93-236

Preparat na mrówki 500g - Substral

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 
Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

93-236
Dostępny
Cena
41,50 zł
Ilość
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Recenzje produktów zamieszczone na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu i podlegają moderacji. Obsługa sklepu nie weryfikuje, czy autor recenzji faktycznie nabył produkt.
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: