• Obecnie brak na stanie

Instrukcja stosowania nawozu:
Przed sadzeniem (zwykle w maju) na 1 m2 ziemi stosuje się 50-200 g nawozu, mieszając do z glebą za pomocą szpadla. Po zastosowaniu nawozu, jeśli gleba jest niedostatecznie wilgotna, należy podlać ją wodą.
Stosowanie pogłówne.
W roku sadzenia nie zasila się już hortensji, ale w następnych latach stosuje się nawożenie jak najwcześniej wiosną, rozsiewając wokół roślin 20-200 g nawozu na 1 m ziemi i powtarza latem (w czerwcu-lipcu).

Wyższe z zalecanych dawek stosuje się do nawożenia gleb ubogich w składniki pokarmowe, niższe dla gleb żyznych.

91-150
Gramatura
2,5 kg

Nawóz do hortensji 2,5kg - Sumin

Kategoria produktu: nawozy-do-roslin-kwasnolubnych

Zestawione w optymalnej proporcji makro i mikroskładniki pokarmowe gwarantują obfite kwitnienie i owocowanie roślin a także dobry rozwój systemu korzeniowego, wysoką jakość konsumpcyjną i przetwórczą owoców.
Odpowiednio dobrane formy azotu, fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny. Każda granulka zawiera deklarowane składniki pokarmowe. Zapewnia to ich równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby.

Nawóz NPK (Mg, S) 7-10-10-(2-7,5) z Borem (B), Miedzią (Cu), Żelazem (Fe), Manganem (Mn), Molibdenem (Mo) oraz Cynkiem (Zn), składnik fosforyt miękki

91-150
Niedostępny
Cena
21,50 zł
Ilość
BRAK
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

2,5 kg
Gramatura
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: