Uprawa w gruncie: bulwy sadzimy wiosną (na głębokość 5 cm) na początku V. Wybieramy słoneczne lub lekko zacienione miejsca i żyzne, próchniczne gleby. Bulwy kalli nie zimują w gruncie. Należy je wykopać przed zimą i przechować w wilgotnym torfie lub trocinach w chłodnym pomieszczeniu do wiosny. Uprawa w doniczkach: bulwy sadzić w żyzną, zasobną w składniki pokarmowe, przepuszczalną i lekko kwaśną glebę. Doniczki możemy trzymać w mieszkaniu lub przenieść do ogrodu lub na taras. Co 14 dni zasilamy rośliny nawozami wieloskładnikowymi. Po kwitnieniu kalla przechodzi w stan spoczynku. Zasychanie liści, to znak do zaprzestania podlewania i zasuszenia roślin. Bulwy wyjmujemy z doniczki, czyścimy i przechowujemy w wilgotnym torfie lub trocinach w chłodnym pomieszczeniu do wiosny. Wiosną bulwy wysadzamy ponownie do doniczek, podlewamy i zasilamy.
11-150
Stanowisko
Słoneczne i półcieniste
Wysokość rośliny
35-45 cm
Okres kwitnienia
VII-VIII
Kwiaty cięte
Tak
Zimowanie
Nie zimuje
Ilość sztuk
1
Termin wysyłki
Od poł. marca

Kalla Red Charm

Bulwy - 1 op.: 1 szt.

Czarująca kalla Red Charm (Zantedeschia) należy do grupy nowych, pięknych, dekoracyjnych odmian, których kwiaty są popularne we współczesnej florystyce. Zdobi ogród bardzo trwałymi kwiatami, kwitnie długo. Może być uprawiana na rabatach lub w doniczkach. Kalle to doskonałe kwiaty cięte, w wazonie utrzymują świeżość ponad 10 dni.

11-150
Niedostępny
Kolor: Bordowy
Cena
13,50 zł

(13,50 zł / szt.)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 


VII-VIII
Okres kwitnienia
Słoneczne i półcieniste
Stanowisko
Tak
Kwiaty cięte
35-45 cm
Wysokość rośliny
Od poł. marca
Termin wysyłki
Nie zimuje
Zimowanie
1
Ilość sztuk
Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Recenzje produktów zamieszczone na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu i podlegają moderacji. Obsługa sklepu nie weryfikuje, czy autor recenzji faktycznie nabył produkt.
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: