Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Szkło francuskie

Pochodzące z fabryki szkła założonej w latach siedemdziesiątych XV wieku eleganckie szkło francuskie La Rochere to wyroby, które doskonale sprawdzają się zarówno do użytku na co dzień, jak i na wyjątkowe okoliczności. W tej kategorii naszego sklepu proponujemy szeroki wybór kieliszków do wina, szklanek do herbaty, a także kubków na wodę, które zostały wytworzone w jednej z najstarszych francuskich hut szkła. Wszystkie oferowane produkty urzekają prostotą i ponadczasową elegancją, dlatego nie sposób przejść obok nich obojętnie.

To, co jest największym atutem oferowanego szkła francuskiego z La Rochere to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz ciekawe wzornictwo, nawiązujące do tradycyjnych motywów kultury Francji. W naszym asortymencie można znaleźć produkty pochodzące między innymi z legendarnych kolekcji kojarzonych z cesarzem Napoleonem, symbolami królewskimi, a także zainspirowanych elementami epoki renesansu. Piękne, starannie wykonane szlify podkreślają unikatowy charakter  szkła francuskiego.

Czytaj więcej...

Kolor  

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE